E-BOOK „Asertywna w pracy”

PRACUJ ASERTYWNIE I ZE SPOKOJEM

Już teraz naucz się asertywności w pracy, bez obaw, że przestaną Cię lubić lub zwolnią!

Co najmniej jedna z tych sytuacji dotyczy 9/10 pracujących kobiet:

 • „Agnieszko, potrzebuję tę prezentację jeszcze dzisiaj. Za godzinę podeślę dodatkowe analizy, proszę je również wstawić. Jutro rano jest spotkanie działu, prezentacja musi być gotowa”.
 • „Zrób to proszę. Ty to zrobisz lepiej, ona nie da sobie z tym rady”.
 • „Nie mamy teraz budżetu na podwyżki. Może w przyszłym roku”.
 • „Słaba ta prezentacja. Nie wiem, jak można tak zawalić sprawę”.
 • “Teraz nie mam czasu, aby o tym porozmawiać. Wpadnij w przyszłym tygodniu”.
 • „Pomożesz mi? Ty już to robiłaś, a ja nie wiem jak się do tego zabrać”.

Choć pomaganie nie jest niczym złym, to najgorsze w takiej sytuacji jest to, że… Myślisz: „Nie, nie dam rady. Sami się tym zajmijcie. Mam inne obowiązki”. Mówisz: „Nie ma sprawy”.

Odpuszczasz sprawy na których Ci zależy (awans, podwyżka).

Nie prosisz o pomoc, chociaż już ledwo ogarniasz.

Słuchasz złośliwości i nie wiesz co odpowiedzieć, tłumisz to w sobie.

Czy takie sytuacje spotykają również Ciebie w codziennej pracy?

👉„Zrzucanie na mnie obowiązków innych, bo “ty to zrobisz lepiej”. „Ona nie da sobie z tym rady”.

👉„Przełożony znowu wyznacza mnie do zastępstwa osoby nieobecnej, a w zespole oprócz mnie jest jeszcze 18 innych członków”.

👉„Dodawanie kolejnych i kolejnych obowiązków bez zmiany wynagrodzenia. Gdy chcę porozmawiać o podwyżce czy awansie, to odkładanie, bo nie mamy teraz budżetu na to.”

👉„Złośliwości ze strony koleżanki. Wie, że pracuję częściowo w domu. Ale zawsze wbije szpilę „fajnie masz, możesz sobie w czasie pracy wstawić pranko ;-). Wkurza mnie to bardzo, ale kwituję uśmiechem”.

👉„Prośba kolegi o pomoc. Tylko że on ciągle prosi i to się nie kończy. Ale przecież nie odmówię…”

👉„Znam odpowiedź na pytanie na spotkaniu, ale siedzę cicho, bo myślę „Co jeśli jednak się mylę?” „Nie chcę wyjść na głupka”.

I… robisz to, piszesz, sprawdzasz, poprawiasz, zastępujesz, pomagasz, szukasz na szybko rozwiązania, chociaż to nie jest w ramach Twoich obowiązków.
Słuchasz złośliwości i nie reagujesz.
Odkładasz swoje potrzeby na później.
Nie mówisz tego co byś chciała, bo się wstydzisz i obawiasz oceny.
I przeszkadza Ci to bardzo w Twojej codziennej pracy, bo:

 • nie chcesz się sprzeciwić​, aby nie być niemiłą,
 • nie wypada odmówić, gdyż koleżance będzie przykro i przestanie Cię lubić,
 • obawiasz się niechęci współpracowników i konfliktu w zespole,
 • co będzie gdy odmówisz szefowi, jak to będzie odebrane, co sobie pomyśli i jak zareaguje,
 • obawiasz się oceny innych, wstydzisz się wyjść z pomysłem, odpuszczasz, bo może “inni wiedzą lepiej”, “wygłupię się i co pomyślą”,
 • boisz się utraty pracy, gdyż uważasz, że asertywność w pracy kończy się zwolnieniem,
 • a może dopiero rozpoczęłaś nową pracę i obawiasz się  stawiać granice, w sytuacjach gdy sobie nie radzisz, bo co sobie pomyślą.

Jak często zgadzasz się spełnić czyjąś prośbę, a potem żałujesz swojej decyzji?

Jak często zastanawiasz się, czy decyzja, którą podjęłaś, słowa które powiedziałaś, są właściwe i dobre dla Ciebie i dla otoczenia?

Jak często Ty zasuwasz, a inni zbierają "laury" za dobrą pracę?

Jak często czujesz się niezręcznie, bo przecież „głupio odmówić” i mówisz „tak” myśląc jednocześnie “nieeeeeeee!”

A gdybym powiedziała Ci, że możesz zmienić te sytuacje, bez strachu i obaw o swoją pracę i sympatię współpracowników?

Jeśli takie sytuacje spotykają i Ciebie w codziennej pracy, to dobrze rozumiem Twój problem.

Wiele lat zajęło mi zrozumienie, że asertywność to nie jest twarde mówienie „nie”, bycie niemiłą, czy wredną. Mówienie, że asertywność “to umiejętność powiedzenia nie” jest bardzo uproszczoną definicją, bo osoba komunikująca się asertywnie może przecież też się zgadzać na różne rozwiązania, a więc asertywnie mówić TAK. W asertywności jest też przestrzeń na mówienie “tak” i przepraszanie.

Momentem przełomowym w postrzeganiu asertywności było dla mnie szkolenie, na którym dowiedziałam się, że nie jest tak, że w życiu mamy do wyboru tylko dwa rodzaje zachowań: asertywne albo nieasertywne. Nie jest też tak, że istnieją tysiące wzorców. Amerykański psychiatra i twórca analizy transakcyjnej Eric Berne wyróżnił 4 rodzaje zachowań ludzkich: asertywną, uległą, agresywną i manipulacyjną.

I TO TY WYBIERASZ SWÓJ SPOSÓB KOMUNIKACJI w życiu, nie tylko zawodowym, ale również na co dzień w każdym aspekcie życia.

Asertywność to nie coś, co robisz. Asertywność to to, kim jesteś."

Shakti Gawain

Badania pokazują, że większość kobiet komunikuje się w sposób ULEGŁY. Pozwalamy sobie „wchodzić na głowę”, dokładać obowiązki, zrzucać zadania na już, bo pilne i „Ty to zrobisz najlepiej”.

Jeśli pozwalasz na to i nic nie zmieniasz, to znaczy, że WYBIERASZ ten sposób zachowania i tak żyjesz i pracujesz.

A jak to jest u Ciebie?

 • Czujesz, że inni wykorzystują Twoją uległość? 
 • Masz wrażenie, że wpadłaś w błędne koło zgadzania się na dodatkowe zadania, bo obawiasz się, że współpracownikom będzie przykro lub szef po prostu się zemści? 
 • Nie wiesz jak wyjść z tego kołowrotka i zacząć stawiać granice?
 • Spotykają Cię w pracy sytuacje, w których asertywna postawa bardzo by Ci pomogła?
 • Czujesz, że czas pozbyć się frustracji, która towarzyszy takim sytuacjom, bo masz już dosyć?
 • Chcesz odzyskać kontrolę nad życiem zawodowym?  
 • Chcesz być asertywną w pracy, bez obaw, że przestaną Cię lubić lub zwolnią?
 • Chcesz czuć się spokojna i bezpieczna, nawet gdy zdecydujesz się odmówić, powiedzieć “nie wiem”, “nie podoba mi się to”, “nie zgadzam się”.

Aqsa Butt i Zahid Mahmood Zahid przeprowadzili w 2015 roku badania, które wykazały, że brak umiejętności asertywnej komunikacji ma przełożenie na wypalenie zawodowe. 

Z kolei naukowcy z uniwersytetu Temple Univeristy w Filadelfii udowodnili, że asertywność się opłaca – i to dosłownie! Z ich badań wynika, że asertywni pracownicy zarabiają średnio o 20-25% więcej niż ich nieasertywni koledzy. Poza tym szybciej wspinają się po szczeblach kariery.

CO CI TO MÓWI?

Asertywność się opłaca.  Opłaca się dla kariery, dla zadowolenia z pracy, dla poczucia szczęścia. 

To jest ten moment, abyś zadbała o siebie! Lepszego momentu nie będzie.

Najwyższy czas na zmianę postawy na asertywną!

Zapewniam Cię, że asertywność w pracy jest naprawdę możliwa, jeśli dobrze ją zrozumiesz i zaczniesz stosować małymi krokami. 

Ale czy to jest takie proste?

Oczywiście, że nie. Asertywność trzeba ćwiczyć. Nie nauczysz jej się w tydzień. Raz się uda, raz nie. Daj sobie prawo do popełniania błędów. Nie chodzi o to, byś od razu rozmawiała z szefem o podwyżce, a na każdą prośbę o wsparcie odpowiadała “nie” z dumnie uniesioną głową.

Nigdy nie namawiam Ciebie do REWOLUCJI. Zawsze rekomenduję EWOLUCJĘ! 

A wtedy ASERTYWNOŚĆ w pracy stanie się Twoją (NIE) ZWYKŁĄ umiejętnością.

Pomoże Ci w tym…

E-BOOK “ASERTYWNA W PRACY”

E-BOOK to mnóstwo przykładów i konkretnych odpowiedzi, które możesz wykorzystać od zaraz.

E-BOOK to ponad 120 stron wiedzy, ćwiczeń i konkretnych przykładów sytuacji wziętych z życia zawodowego wraz z konkretnymi przykładami odpowiedzi, zachowań, postaw.

Poznasz gotowe schematy komunikacji, dzięki którym zareagujesz i odpowiesz zgodnie z własnym JA, w taki sposób, że nikt nie będzie miał Ci tego za złe.

Postanowiłam dać maksymalną możliwą wartość do natychmiastowego wdrożenia przez każdego, kto potrzebuje ASERTYWNEJ KOMUNIKACJI W PRACY. 


Co mówią kobiety, które już przetestowały mój E-BOOK:

Od zawsze brakowało mi asertywności w pracy i przyjmowałam na siebie zbyt wiele obowiązków. Teraz uczę się tego i wdrażam małymi krokami, korzystając z sytuacji przedstawionych w ebooku. To nie jest łatwe, ale jest możliwe i bardzo jestem wdzięczna za tę książkę!
Agnieszka Sobkowiak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
Bardzo dobre przykłady, to jest największa wartość E-booka. I ćwiczenia, które przestawiają w głowie myślenie o sobie i o pracy. Polecam dla każdej kobiety, która czuje się przeciążona w pracy, bo „głupio odmówić” szefowi kolejnego wrzuconego zadania.
Natasza Szadkowska
Asystentka księgowości

Czy asertywną trzeba być zawsze?

Nie! Asertywność zależy od sytuacji. W idealnym świecie mogłybyśmy być asertywne zawsze, przebywając wśród innych, równie świadomych osób. Niestety świat nie jest idealny, a asertywność nie jest zero-jedynkowa.

Czasem rezygnujemy z niej w imię swojego bezpieczeństwa czy w trosce o inne osoby. Asertywną można… bywać. 

Ale najważniejsze to „podjąć tę rękawicę”, polubić się z ASERTYWNOŚCIĄ i zacząć ją wykorzystywać, aby żyć i pracować w zgodzie ze sobą!

Aby nauczyć się tego potrzebujesz wiedzy i wsparcia!

POTRZEBUJESZ WIEDZY I WSPARCIA

Cześć, z tej strony Iza Wołyniec-Sobczak.

Kim jestem, że mówię o tym z pełnym przekonaniem i wiarą, że każda z nas może wybrać asertywną komunikację i przestać mówić TAK, gdy myśli NIE.

Przez ostatnie ponad 7 lat pracuję z kobietami w kontekście pracy zawodowej. Wysłuchałam już tysiące historii i pomogłam kobietom w zmianie na lepsze.

Jednocześnie nieustannie rozwijam swoje kompetencje poznając nowe metody i narzędzia pracy ze zmianą.

Jestem certyfikowanym coachem i doradcą zawodowym, trenerem umiejętności miękkich, trenerem kreatywnego narzędzia coachingowego Points of You® oraz konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Bazując na 20-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi coachingu, doradztwa, komunikacji, psychologii społecznej, NLP, metody design thinking oraz storytellingu.

Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w HR Polska, Personel Plus, Rzeczpospolita, Onet.pl, Pracuj.pl, Mamo Pracuj, Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. 

Jestem Ambasadorką największego ogólnopolskiego projektu aktywizacji zawodowej kobiet “Sukces To Ja”realizowanego przez fundację “Sukces Pisany Szminką”. Mentorką w ramach wydarzeń Poznań Mentoring Walk.

Moją misją jest wspierać kobiety, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę, po podwyżkę, po awans. Nawet jeśli nie do końca w siebie wierzą.

Przez ostatnich 7 lat pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę ponad 400 kobietom indywidualnie, ponad 1800 z pomocą kursów i szkoleń.

Teraz czas na Ciebie!

logo_STJ.jpg
logo_SPS.jpg
extended-disc-logo1.png
image3.png

Co o współpracy ze mną mówią kobiety, takie jak Ty?

Czy Ty też chcesz skorzystać z mojej fachowej pomocy i stać się kobietą asertywną w pracy?

.

Nawet jeśli teraz asertywność kojarzy Ci się z mówieniem NIE i budzi Twoją obawę.

Asertywna postawa w pracy, to DUŻO więcej niż zadowolenie z pracy, spokój wewnętrzny i praca w zgodzie ze sobą.

Bez asertywnej postawy i komunikacji NIE MA rozwoju zawodowego, możliwości awansu i zarabiania większych pieniędzy.

To prawda…

 • Możesz wybrać asertywny sposób komunikacji i nie tracić przy tym sympatii i szacunku szefa i współpracowników.
 • Możesz porozmawiać i przedstawić swój punkt widzenia, na temat, który jest dla Ciebie niekomfortowy i czuć pewność, że postępujesz słusznie.
 • Możesz spokojnie i małymi krokami wprowadzać zmiany w codziennej komunikacji, tak, aby czuć się bezpiecznie. Czyli spokojna „ewolucja”, a nie nerwowa „rewolucja”.
 • Możesz asertywnie komunikować się, stawiać granice, wyrażać swoje zdanie oraz prosić, zmieniając swoje życie zawodowe na lepsze.

Jaki będzie tego efekt, gdy przyjmiesz ASERTYWNĄ POSTAWĘ? Twoja sytuacja zmieni się:

 • Przestaniesz mówić TAK, gdy wewnętrznie krzyczysz NIE!
 • Odzyskasz SPOKÓJ, bo będziesz wiedziała co powiedzieć i jak porozmawiać, gdy będziesz chciała odmówić.
 • Nie będziesz brać na siebie zadań, których nie możesz wykonać.
 • Nauczysz się, jak reagować na konkretne sytuacje, które do tej pory kończyły się nadgodzinami.
 • Przestaniesz brać na siebie zbyt wiele zadań i obowiązków, co wywołuje frustrację i zmęczenie.
 • Poczujesz, że panujesz nad swoim czasem i zadaniami, nie tracąc jednocześnie dobrych relacji w pracy.
 • Będziesz umiała jasno przekazać swoje pomysły, obawy i życzenia. Na przykład bez skrępowania zabierzesz głos w czasie firmowego spotkania.

 • Zaczniesz kontrolować ilość obowiązków, które na Tobie spoczywają.

Projekt bez tytułu (4)

Jeśli chcesz nauczyć się reagować na sytuacje typu:

✔️„Napisz / sprawdź / zrób to teraz, jest mi to pilnie potrzebne. Jak komunikować bez agresji (w zw. z okropną frustracją), że już więcej nie dźwignę."”
✔️ „Możesz zostać dłużej? Mamy pilne dokumenty do złożenia dzisiaj.” Czyli nadgodziny.
✔️ „Przejmij na razie” te obowiązki. Potem porozmawiamy.” Czyli dodatkowe obowiązki bez dodatkowego wynagrodzenia.
✔️ „Złośliwe docinki i nieprzyjemne uwagi.”
✔️ „Jestem nowa, nikt mnie nie wdrożył, chociaż obiecali. A ja nie wiem co i jak mam robić.”
✔️ „Pomóż mi, proszę, ja nie dam rady.”
✔️ „Rozmowa o podwyżce i awansie.”
✔️ „Reprymenda od przełożonego.”
✔️ „Jak się odważyć i wyrazić swoje zdanie. Odważyć się i powiedzieć w końcu.”
✔️ „Poproszenie o pomoc. Bo już nie ogarnę kolejnego zadania."
✔️" Przyjmowanie pochwał. Docenianie efektów pracy”
✔️„Pierwszego dnia mojej nowej pracy przywitała mnie sterta zaległych dokumentów. A tu bieżące zadania. Nie wiem, w co ręce włożyć.”

….i wiele innych, w których czujesz się niekomfortowo i nie wiesz jak zareagować, aby nie być postrzegana jako osoba niemiła, czy nawet wredna.

Jeśli potrzebujesz wiedzieć jak się zachować, co odpowiedzieć, jak poprowadzić rozmowę, aby wyjść z sytuacji bez obaw o niechęć, czy nawet zwolnienie, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Napisałam SPECJALNY PROGRAM  w postaci E-BOOKA dedykowany dla kobiet, które chcą z odwagą i pewnością siebie, a jednocześnie ze spokojem i poczuciem bezpieczeństwa, korzystać z dobrodziejstw asertywnej komunikacji w codziennym życiu zawodowym.

Czego dokładnie nauczysz się z E-BOOKA

 • Nauczysz się asertywnej postawy i komunikacji w relacjach, które podzieliłam na dwie grupy: „Ty – przełożony” i „Ty – współpracownicy”.
 • Pokażę Ci, w jakich sytuacjach przydaje się na co dzień w pracy.
 • Dowiesz się, od czego zacząć praktykę asertywności w pracy, aby korzystać z niej bez strachu, wstydu i obawy, że może to się źle skończyć (np. zwolnieniem).
 • Zaczniesz mówić „nie”, „nie wiem” i „potrzebuję wsparcia” bez poczucia winy i wstydu.
 • Poznasz, jakie są przeszkody w byciu asertywną i jak sobie z nimi poradzić.
 • Nauczysz się rozpoznawać wewnętrzne bariery odmawiania i przezwyciężysz je.
 • Nauczysz się przyjmować pochwały i być z nich dumna, a nie zawstydzona.
 • Dowiesz się, jak rozmawiać o podwyżce i awansie.
 • Zrozumiesz też, że masz prawo prosić o pomoc i to nie świadczy, że jesteś niewystarczająco dobra!
 • Poznasz różne sytuacje w pracy i dobrane do nich asertywne zachowania. Gotowe odpowiedzi, które możesz dostosować do swojej sytuacji.

Jeśli teraz w Twojej głowie pojawiają się myśli:

 • ja nie mogę być asertywna, za duże ryzyko,
 • u mnie to nie zadziała,
 • ja nie mogę sobie pozwolić na asertywność,
 • mi się to nie uda.

To zadam Ci takie pytania:

 • skąd to wiesz?
 • jakie fakty za tym przemawiają?
 • czy już próbowałaś? i jaki był efekt?

Myślę, że już najwyższy czas, aby spróbować. I w końcu zadbać o siebie!

E-BOOK składa się z 3 części.

Pierwsza część to wiedza o komunikacji i postawie asertywnej. O tym czym asertywność jest, a czym nie jest i jak wpływa na zadowolenie z życia. Co stoi na przeszkodzie, aby być asertywną i jak sobie z tym poradzić.  Ta wiedza jest niezbędna, abyś zrozumiała co to jest, tak naprawdę, asertywna postawa i wybrała najbardziej komfortowy rodzaj komunikacji dla siebie. Ta wiedza uzmysłowi Ci również, że możesz bywać nieasertywna wtedy, gdy tego chcesz i to jest zupełnie OK.

Druga część poświęcona jest budowaniu poczucia wartości i pewności siebie, czyli fundamentowi postawy asertywnej. Przyjrzymy się Tobie, tym co o sobie myślisz (samoocena), co wiesz (samoświadomość) oraz Twoim przekonaniom (gremliny ;-). Budowanie poczucia wartości to proces, który nigdy się nie kończy. To Twoja praca domowa na całe życie.

Trzecia część to ASERTYWNOŚĆ W PRAKTYCE , czyli konkretne przykłady z życia zawodowego i proponowane schematy asertywnych komunikatów, zachowań, odpowiedzi. Otrzymasz gotowe schematy wypowiedzi, które będziesz stosowała w swoim życiu zawodowym, aby było satysfakcjonujące i przyjemne. Pokażę Ci najczęstsze, przykładowe sytuacje w kontekście zawodowym. Podzieliłam je na 2 płaszczyzny: Ty i przełożony, Ty i współpracownicy.

E-BOOK to mnóstwo wiedzy, ćwiczeń i konkretnych przykładów sytuacji wziętych z życia zawodowego wraz z konkretnymi przykładami odpowiedzi, zachowań, postaw.

TERAZ TEN E-BOOK MOŻESZ MIEĆ ZA:

✔️ Dla kogo jest ten E-BOOK

Najprościej byłoby napisać – dla Ciebie. Bo przecież z jakichś powodów czytasz tę stronę. Wiesz, że potrzebujesz umiejętności, jaką jest asertywność, ale obawiasz się, czy w Twojej pracy możesz być asertywna, czy u Ciebie to się sprawdzi.

Zapewniam Cię, że ten E-BOOK nauczy Cię, w jaki sposób Ty również możesz być asertywna w pracy i jasno komunikować swoją sytuację i bezpiecznie stawiać granice. 

E-BOOK jest dla kobiet, które nie chcą już dłużej czuć się przeciążone pracą i odpowiedzialnością i mieć nadmiaru obowiązków, zadań, spraw, czy słuchać złośliwych uwag.

E-BOOK jest dla kobiet, które chcą też wiedzieć jak porozmawiać o podwyżce, o awansie, o wynagrodzeniu za dodatkowe zadania.

E-BOOK jest kobiet, które wiedzą, że bez wsparcia same sobie nie poradzą, bo brakuje im wiedzy, konkretnych przykładów i odwagi do działania.

✔ Czym się różni E-BOOK od innych pozycji o asertywności, które są dostępne na rynku?

Faktycznie, na rynku jest wiele książek o asertywności. Ale większość z nich jest bardzo teoretyczna, skupia się przede wszystkim na przekazaniu wiedzy i ogólnikowych radach.

Mój E-BOOK dedykowany jest dla określonej, konkretnej części  życia, tj. ŻYCIA ZAWODOWEGO i na tym się skupiam, na tych zachowaniach, sytuacjach, rozwiązaniach. Chociaż umiejętność asertywnej postawy i komunikacji przyda Ci oczywiście także się w codziennym życiu prywatnym. 

W moim E-BOOKU stawiam duży nacisk na konkretne sytuacje z życia zawodowego i na podanie konkretnych przykładów asertywnych postaw i odpowiedzi.

W tym E-BOOKU Dostajesz gotowe odpowiedzi, które dostosowujesz do swojej sytuacji.

TEN E-BOOK TO TAK NAPRAWDĘ KURS ASERTYWNOŚCI DLA CIEBIE I GWARANTUJĘ, ŻE POCZUJESZ TO JUŻ OD PIERWSZYCH CHWIL ZASTOSOWANIA TEJ WIEDZY W PRAKTYCE.

Ten E-BOOK nauczy Cię małymi krokami, z uważnością i bezpiecznie wprowadzić asertywność do Twojego życia zawodowego.

Bez asertywności nie ma rozwoju zawodowego, podwyżki, awansu.

MOJA GWARANCJA – TWOJA PEWNOŚĆ

Myślę, że Twoja intuicja podpowiada – tak, tego mi trzeba. Ale Twój mózg może się bronić – potrzebuję tego, ale:

 • może sama sobie poradzę…,
 • u mnie to nie zadziała…,
 • ja nie mogę sobie pozwolić na asertywność,
 • może inni mogę być asertywni, bo mają mocną pozycję w pracy, albo umieją szybko znaleźć nową, ale ja nie mogę ryzykować.

Rozumiem, że boisz się ryzyka i nie chcesz kupować kota w worku. Jeżeli jednak masz dość sytuacji, w której się znajdujesz i chciałabyś coś zmienić, może po prostu zacznij od sprawdzenia, co dla Ciebie mam.

Abyś czuła się pewnie i nie kupowala “kota w worku” oferuję 14-dniową gwarancję na zakup! Kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie izabela@wolyniecsobczak.com. A ja od razu − bez zadawania pytań, prześlę Ci z powrotem cała kwotę. Bez obaw − nie będę robić wyrzutów i zmuszać Cię do uzupełnienia długich formularzy 😉

W naszej relacji to Ty oceniasz, czy wiedza i narzędzia były dla Ciebie wartościowe, czy nie. Myślę, że to uczciwy układ. 

Chociaż ja wierzę, że ta wiedza i przykłady Cię zachwycą i pomogą. Dlatego nie odbieraj sobie tej szansy i sprawdź sama, jak to u Ciebie zadziała.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, dokonując zakupu, zaznacz opcję „chcę fakturę VAT” i wypełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jeśli masz inne pytania pisz do mnie tutaj >>>izabela@wolyniecsobczak.com<<<

Serdecznie pozdrawiam
Iza Wołyniec-Sobczak

Przewiń do góry