Dostępne kursy

Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne kursy i produkty

Kursy

Kurs Online

Rozmawiaj o Wynagrodzeniu z Odwagą i Pewnością Siebie

Kurs Online

Kurs online – Skuteczne dokumenty aplikacyjne CV i LIST MOTYWACYJNY.

Kurs Online

Kurs online – Przygotuj się do ROZMOWY REKRUTACYJNEJ.

Kurs Online

Kurs online – 5 kroków do nowej pracy STANDARD

Kurs Online

Kurs on-line (video) – Zbuduj profil na LinkedIn i otrzymuj oferty pracy od rekruterów.

Konsultacje i E-Booki

Konsultacja Doradcza

Konsultacja czy coaching? Może już teraz wiesz, czego potrzebujesz. 
W zależności z jakim problemem się borykasz, dobiorę odpowiednie narzędzia!

Badanie Extended DISC

Badanie Extended DISC to 15 minut, które zmieni Twoje życie! Każdy z nas zna siebie najlepiej…Niby tak, ale Klientki zawsze mówią, że z badania dowiadują się o sobie ważnych i nowych rzeczy

Co mówią moje kursantki

„Podczas urlopu macierzyńskiego straciłam pracę. Podcięło mi to skrzydła, zaczęłam wątpić w swoje umiejętności… Zaczęłam szukać w internecie wiadomości na temat rozwoju zawodowego kobiet, pomysłu na siebie. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że drzemie we mnie potencjał, a to, że nie przedłużono mi pracy we wcześniejszym miejscu właściwie obróci się na moją korzyść. Trafiłam na webinar Izy. Dziś mogę pochwalić się, że dostałam pracę marzeń z możliwością dalszego rozwoju w firmie, co wcześniej było w mojej głowie czymś nieosiągalnym. Iza dziękuję Ci!
Gosia Kielanowicz
„Chciałam podzielić się z tobą moją historią, być może posłuży jako przykład dla niedowiarków. Historia całkiem jak z bajki. Ostanie kilka lat męczyłam się w pracy nauczycielki, czułam, że nie chcę tego robić. Ale rodzina i znajomi dziwili się, o co mi chodzi, przecież dobra praca, dobre wynagrodzenie, mam pozycję, uczniowie mnie lubią. Takie fanaberie kobiety w wieku średnim, tak się czułam. Trafiłam na Ciebie na FB i uwierzyłam, że to ja mam rację. Zaczęłam poszukiwania i zmianę. Z Twoją pomocą jestem już w nowym etapie życia! Dziękuje jeszcze raz, cudownie, że są tacy eksperci jak ty, zawsze łatwiej z czyjąś pomocą skonfrontować się z rzeczywistością.”
Zasha Swan
From Australia
Przewiń do góry