ROZMOWA O PRACĘ

Rozmawiaj o wynagrodzeniu z odwagą i pewnością siebie

logo-1.png

Pytanie o wynagrodzenie - znowu na nim poległaś?

Nie wiesz jaką kwotę masz powiedzieć, kiedy spytają o wynagrodzenie? To zrozumiałe, bez odpowiedniego przygotowania to pytanie wywołuje wiele stresu:

Boję się pytania o wynagrodzenie. Nie wiem ile mam powiedzieć, skąd mam wiedzieć ile tu się zarabia?

Boję się, że jak powiem za niską kwotę, to rekruter stwierdzi, że za słabo się cenię, a jak za wysoką, to pomyśli, że przesadzam.

Mówię, że to i tak Państwo mają ostateczne zdanie w wysokości wynagrodzenia. Ale czy to jest dobre rozwiązanie …? Nie wiem i w tych momentach nie mam pewności siebie i brak mi wiary w siebie…

Z góry widać, że spodziewają się, że cokolwiek nie powiem to będzie dla nich za dużo.

Na dodatek te wszystkie wątpliwości w Twojej głowie...

Chcę zmienić pracę ale obawiam się kwestii wynagrodzenia, gdyż nie chciałabym zarabiać mniej niż obecnie.

Czy faktycznie nietaktem jest odwrócenie pytania by dowiedzieć się ile proponuje potencjalny pracodawca?

Wydaje mi się czasem, że to pytanie ma za zadanie wyeliminować problem decyzji kto ma zostać w momencie kiedy pracodawca ma dylemat kogo wybrać.

Niepotrzebnie podkopują Twoją wiarę i pewności siebie.

Jeśli masz już dość niepewności co odpowiedzieć na pytanie “Jakie są Pani oczekiwania finansowe?”. Nie wiesz jaką kwotę podać I nie chcesz wciąż mieć wątpliwości, czy powiedziałaś za dużo, czy za mało.

Jeśli nie wiesz jak negocjować wynagrodzenie na rozmowie rekrutacyjnej, przez co czujesz się niepewna i zestresowana tym pytaniem.

Lub jeśli po prostu chcesz się dobrze przygotować na powrót na rynek pracy.

to szkolenie jest dla Ciebie!

Szkolenie online dla kobiet, które chcą z odwagą i pewnością siebie rozmawiać o wynagrodzeniu na rozmowie kwalifikacyjnej i potrzebują wiedzy i konkretnych przykładów, jak to robić.

Otrzymaj takie wynagrodzenie, jakiego pragniesz. Bez wstydu, bez stresu, bez umniejszania swoich oczekiwań.

co otrzymujesz w tym szkoleniu

Rozmowa o wynagrodzeniu na rozmowie kwalifikacyjnej

Skuteczną metodę 3K

Schemat, według którego przygotujesz swoją odpowiedź na pytanie “Jakie są Pani oczekiwania finansowe”

Konkretne przykłady odpowiedzi

na pytanie o oczekiwania finansowe, do wykorzystania dla Ciebie, jako inspirację dla Twojej odpowiedzi

Lekcje wideo

Merytoryczne oraz mentalne przygotowanie do rozmowy o wynagrodzeniu byś przeprowadziła ja z pewnością siebie

Miejsca, w których możesz sprawdzić aktualne raporty płacowe

czyli gdzie i na jakich stanowiskach jakie kwoty się zarabia, jakie są widełki w których możesz się poruszać.

Konkretne narzędzia

do zbudowania poczucia wartości i pewności siebie niezbędnych do tego by odpowiednio przedstawić swoja wartośc na rozmowie

co mówią klientki

Dołącz do kobiet, które już wynegocjowały dobrą pensję

Rozmawiaj o wynagrodzeniu z odwagą i pewnością siebie

SZKOLENIE ONLINE

Merytoryka

Ważne wskazówki z punktu widzenia rekrutera, abyś zrobiła jak najlepsze wrażenie i otrzymała satysfakcjonujące wynagrodzenie . Podpowiem Ci też czego nie robić gdy podajesz kwotę, którą chciałabyś zarabiać.

Przygotowanie mentalne

Czyli jak przygotować się mentalnie do rozmowy o wynagrodzeniu, aby czuć się pewnie. Dowiesz się z czego wynika pewność siebie i jak ją możesz zbudować.

Twoja inwestycja

Jeśli wynegocjujesz płacę wyższą załóżmy o 10%, to ta niewielka inwestycja zwróci Ci się w pierwszym miesiącu kilkakrotnie.

Rozmowa o wynagrodzeniu

149 zł

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

Kiedy szukasz pracy, to nie możesz czekać, prawda? Dlatego dostęp do tego kursu otrzymujesz natychmiastowo po dokonaniu zapłaty i możesz zacząć działać. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy, ale możesz go zrealizować i zobaczyć wyniki w znacznie krótszym czasie, wszystko zależy od Ciebie.

W ramach tego kursu nie oferuję żadnych konsultacji, dlatego mogę go zaoferować w tak atrakcyjnej cenie. 

Jeśli chcesz większego wsparcia oferuję pełną wersję kursu “Przygotuj się do ROZMOWY REKRUTACYJNEJ.”  z dostępem do grupy, w której oferuję wsparcie. Zawsze możesz też skontaktować się ze mną w sprawie współpracy indywidualnej.

Jeśli stoisz przed rozmową kwalifikacyjną i nie wiesz jak rozmawiać o wynagrodzeniu, to gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem, dane do kontaktu tutaj >>>klik<<<

Gwarancja satysfakcji

Przede wszystkim gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

O autorce:

Izabela Wołyniec-Sobczak

Dlaczego uczyć się ode mnie?

Praktykuję to, czego tu uczę. Tym się zajmuję na co dzień. Pomagam kobietom zdobyć pracę marzeń, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową.

Jestem doświadczonym coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę, aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje umiejętności. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji, coachingu, komunikacji oraz marketingu, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Jestem autorką książki “Zawodowa Odnowa”, moje artykuły są szeroko publikowane w mediach, występuję na konferencjach. Jestem Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. 

Nie piszę tego wszystkiego by się chwalić, tylko żeby Ci pokazać, że wiem co robię i że mogę Ci pomóc, jeśli tej pomocy chcesz i potrzebujesz.

Rozmawiaj o wynagrodzeniu z odwagą i pewnością siebie

Otrzymaj takie wynagrodzenie, jakiego pragniesz. Bez wstydu, bez stresu, bez umniejszania swoich oczekiwań.

© 2021 Izabela Wołyniec-Sobczak. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kontakt | Regulamin