Nauczę Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, abyś znalazła pomysł na siebie, przygotowała się do nowego zawodu, i stworzyła skuteczne CV oraz list motywacyjny i rozpoczęła szukanie nowej pracy! ​

Pierwszy w Polsce kurs online dedykowany specjalnie dla kobiet, które chcą sprawnie się przekwalifikować i znaleźć wymarzoną pracę bez niepewności, błądzenia i stresu.

Businesswoman-amico

Bezterminowy dostęp do platformy online, na której znajdziesz:

Kurs online z 14 lekcjami wideo − które przeprowadzą Cię przez proces przekwalifikowania się.

Skarbiec pełen gotowych szablonów i przykładów, z którymi stworzysz wszystkie potrzebne dokumenty aplikacyjne 3 razy szybciej i lepiej.

Bonus #1 − Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku.

Bonus #3 − E-book „Słowa, które sprzedają”.

Ćwiczenia i lekcje w formacie PDF do pobrania i wydruku.

Gwarancja satysfakcji − masz 60 dni na przetestowanie wiedzy i narzędzi, które otrzymasz. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci pieniądze.

Bonus #2 − E-book „Rekrutacja oczami pracodawców i rekruterów”.

Bonus #4 − E-book „9 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas rozmowy rekrutacyjnej”.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, czytaj dalej…

Nie wiesz jak znaleźć nowy pomysł na siebie zawodowo? Jakich konkretnie metod i narzędzi używać? 

TAK/NIE

Nie wiesz jak list motywacyjny oraz CV, które wyróżnią Cię z morza kandydatów i pokażą, że pasujesz do stanowiska, nawet gdy zaczynasz nową drogę? 

TAK/NIE

Nie wiesz jak i gdzie szukać pracy w nowym zawodzie (poza tradycyjnym aplikowaniem na ogłoszenia)? 

TAK/NIE

Jeśli odpowiedziałaś ''TAK'' na choć jedno z tych pytań, to czytaj dalej...

Jesteś tutaj, bo przerobiłaś mój kurs o przekonaniach. Wiesz już jakie ograniczające przekonania utrudniają Ci zmianę. Znasz też swoje mocne strony, cechy, talenty i predyspozycje (analiza potencjału). 

Teraz pojawia się pytanie: Co dalej? 

Kiedy moje klientki, którym pomagam na konsultacjach i kursach online, odkrywają pomysł na siebie, to zwykle ich reakcja, to:

”Wow! Super!”

Radość i ekscytacja, ale za chwilę słyszę:

  • ale jak ja mam napisać CV i list? 
  • co mam tam napisać, jeśli dopiero zaczynam?
  • jak w ogóle wejść w nowy zawód?
  • jak się przygotować?
  • jak i gdzie szukać pracy?

To właśnie Twoje kolejne kroki:

Krok 1. Poszukaj pomysłu na siebie i podejmij świadomą decyzję, czym chcesz się zająć (Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś).

Krok 2.  Określ i uzupełnij wiedzę i doświadczenie, których potrzebujesz, aby zdobyć pracę w nowym zawodzie.

Krok 3. Zaprojektuj i napisz świetne CV i list motywacyjny, który Cię wyróżni, (wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i umiejętności + nowe, które zdobywasz).

Krok 4. Rozpocznij szukanie nowej pracy, wykorzystując wszystkie obecnie dostępne miejsca i metody.

 

Jednak aby przejść każdy z nich z powodzeniem…

Musisz wiedzieć o 3 błędach, które możesz popełnić.

Odkryłam je podczas pracy z klientkami indywidualnie na coachingu. 

Te 3 najczęstsze błędy mogą spowolnić Cię, a nawet sprawić, że się poddasz i porzucisz swoje marzenie o zmianie. 


Pierwsza z nich to…

Błąd #1 Nagła i chaotyczna rewolucja, zamiast przemyślanej i zaplanowanej ewolucji.

Rzucasz pracę od razu, zamiast zbadać rynek, nauczyć się, doświadczyć i przygotować. A po jakimś czasie budzisz się z frustracją i uświadamiasz sobie, że się nie udaje, że to nie jest jednak takie proste i szybkie. 

To przywodzi mi na myśl skok ze samolotu z parasolem zamiast solidnego spadochronu. Szanse na bezpieczne lądowanie są równe ZERU.Błąd nr #2 Wysyłasz standardowe i niedopasowane CV

Wysyłanie CV z całą historią zatrudnienia nie wystarczy. To przypomina próby złapania małej rybki przez sieć o zbyt dużym rozmiarze oczek. Musisz precyzyjnie dopasować sieć do rodzaju ryb 😉 

Dlatego w takiej sytuacji trzeba przygotować CV funkcjonalne, które precyzyjnie opisuje jak Twój profil pasuje do nowego stanowiska. 

Potrzebujesz wyeksponować doświadczenia i umiejętności, które wpasowują się w nowy kierunek. 

Musisz też pokazać, że tu i teraz uczysz się nowego kierunku (lub właśnie się nauczyłaś) zdobywasz doświadczenie i poznajesz branżę. Czyli pokazujesz co zrobiłaś i aktualnie robisz, aby mieć wiedzę i doświadczenie w nowym kierunku. 

Jeśli tego zabraknie, to rekruter ledwie spojrzy na Twoje CV i przełoży je na stertę o nazwie ❌ odrzucone. 

Błąd # 3 Nie korzystasz z ukrytego rynku pracy.

Czy wiesz, że wiele firm nie publikuje ogłoszeń z ofertami pracy, gdy szuka nowego pracownika? 

W wielu projektach rekrutacyjnych nawet nie dochodzi do publikacji ogłoszenia o pracę, jeśli headhunterzy są w stanie sami znaleźć odpowiednich kandydatów.

Tzw. ukryty rynek pracy stanowi obecnie aż 70% tego, co oferują pracodawcy!

Czeka tam na Ciebie sporo fajnych ofert, których firmy nie wstawiają na portale typu np. pracuj.pl.

Jeśli nie korzystasz z jego potencjału, to trochę tak jakbyś kupowała sukienkę… wybierając tylko z tego, co widzisz na wystawie sklepowej. Pomijasz bogaty wybór kiecek, który skrywa się wewnątrz sklepu 😉 

Jak możesz uniknąć tych błędów?

Jest wiele kursów jak napisać CV, ale nie ma jeszcze kursu jak napisać CV, gdy się przekwalifikowujesz. Niestety autorzy pomijają zwykle etap przygotowania do nowego zawodu lub wspominają o nim pobieżnie. 

Znajdziesz też mnóstwo artykułów w tym temacie, ale zwykle są bardzo ogólne, typu ”napisz dobre CV, które bla, bla, bla”. Brakuje jak to napisać, co konkretnie, brakuje też zadań i przykładów. 

Tak naprawdę jedynym rozwiązaniem jest indywidualna praca z coachem − owszem jest najskuteczniejsza, ale tutaj są 2 przeszkody: 

  1. Nie każdy chce lub może sobie pozwolić na wydanie kilku tysięcy złotych na coaching.

  2. Nie każdy chce pracować z coachem, bo woli samodzielnie.

Dlatego postanowiłam to zmienić

Stworzyłam pierwszy w Polsce proces przemiany zawodowej − specjalnie dla kobiet, takich jak Ty, które chcą się przekwalifikować bez poczucia niepewności, stresu i męczących wątpliwości. 

Tak, abyś mogła jak najszybciej:

Krok 1

Poszukać pomysłu na siebie i podjąć decyzję, czym chcesz się zająć.

Krok 2

Określić i uzupełnić wiedzę i doświadczenie, których potrzebujesz, aby zdobyć pracę w nowym zawodzie. (Czego się nauczyć? Gdzie się nauczyć? Jak i gdzie nabyć doświadczenie?)

Krok 3

Napisać świetne CV i list motywacyjny, który Cię wyróżni, (wykorzystując dotychczasowe doświadczenie i umiejętności + nowe, które zdobywasz).

Krok 4

Znaleźć nową pracę.

Specjalnie dla Ciebie, jeśli obecnie nie możesz sobie pozwolić na indywidualne prowadzenie 1 na 1, lub z jakiegoś powodu wolisz pracować sama gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Nowa Droga Zawodowa

To  sprawdzona wiedza i narzędzia, dzięki którym przejdziesz proces zmiany zawodu bez poczucia niepewności i błądzenia. 

Wszystko w  formie kursu online, który możesz wygodnie przerabiać na komputerze lub telefonie, kiedy tylko chcesz i wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu.

Oto co dostaniesz

Zaraz po tym, jak na samym dole strony zapiszesz się do kursu, od razu (po zaksięgowaniu Twojej płatności) prześlę Ci e-mail z potwierdzeniem, że dołączyłaś do grona kursantek. 

Wraz z potwierdzeniem otrzymasz link z bezterminowym dostępem do kursu i wszystkich materiałów − razem z bonusami, o których zaraz Ci opowiem 😉 

Przede wszystkim otrzymasz dostęp do platformy online, a na niej: skuteczny, poukładany proces zmiany zawodowej, w formie 14 lekcji wideo:

Tak wygląda przykładowa lekcja (wideo + cała treść w pliku PDF do pobrania): 

Co Ci da ten kurs

W skrócie:  Po tym jak go przerobisz:

umiesz rozpocząć proces zmiany

wiesz jak poszukać pomysłu na siebie − jakich konkretnie narzędzi użyć

rozumiesz jak napisać dobre dokumenty aplikacyjne, dzięki którym otrzymasz nowe stanowisko

wiesz gdzie i jak szukać pracy

Obszernie o kursie

1. Pożegnasz się raz na zawsze ze zgadywaniem, błądzeniem i niepewnością.

Otrzymasz konkretne metody i narzędzia na znalezienie pomysłu na siebie. 

Bez obaw! Dopasowałam je tak, że pomogą Ci nawet jeśli teraz wciąż nie wiesz co mogłabyś robić lub masz o tym mętne pojęcie. 

Dzięki temu zyskujesz pewność, że to, co robisz, jest skuteczne i nie popełniasz głupich błędów, przez które zostajesz w tyle.

2. Stworzysz swoje bazowe CV, które wyróżni Cię na tle konkurencji.

Zamiast działać po omacku, stworzysz zwięzłe, treściwe i zachęcające dokumenty aplikacyjne −  niezależnie od tego, w jakiej sytuacji teraz jesteś. 

Dzięki temu otrzymasz zaproszenia na rozmowy o pracę przynajmniej 3x szybciej niż kandydaci, z którymi konkurujesz na to samo stanowisko. 

✔️ Poznasz prosty proces, dzięki któremu zabłyśniesz wśród morza identycznych, powtarzalnych i nieatrakcyjnych CV, z  których rekruter/pracodawca nie otrzymuje potrzebnych informacji.  

✔️ Dowiesz się też, jak wyróżnić CV wyglądem (wizualnie), ale też – co najważniejsze – odpowiednim wstępem, który błyskawicznie pochwyci uwagę specjalisty od rekrutacji. 

✔️ Odkryjesz moją autorską metodę, czyli 3-stopniowy schemat podsumowania zawodowego na rozpoczęcie CV, dzięki któremu wywołasz u rekrutera / pracodawcy efekt WOW! Ale świetna kandydatka!


Dowiesz się też: 

✔️ Co uwzględnić w swoim życiorysie, by stał się przepustką do rozmowy kwalifikacyjnej?

✔️  Jak dostosować CV pod daną ofertę?

To wszystko pokażę Ci w kursie – przejdziemy każdy możliwy element CV i konkretnie podpowiem Ci, co w nim zamieścić, a co warto odpuścić.

Dobrze napisane CV i odzew od rekruterów poprawią też Twoje samopoczucie i samoocenę, a to przecież jeszcze bardziej pomaga zdobyć dobrą pracę!

3. Nauczysz się profilować aplikacje pod konkretne ogłoszenia.

✔️ Zobaczysz jak sprytnie dostosować CV i list motywacyjny pod konkretne ogłoszenie. Dzięki czemu zwiększysz przynajmniej o 60% szanse na odzew i otrzymasz więcej zaproszeń na rozmowy rekrutacyjne. 

Czy to oznacza, że za każdym razem musisz tworzyć nowe CV? 

Nie, ale mała zmiana dopasowana do danego ogłoszenia o pracę robi ogromną różnicę i potrafi zdziałać cuda. Sama się przekonasz 😉 

✔️ Podam Ci konkretne przykłady, jak krok po kroku wyłowić z ogłoszenia to, co należy napisać w dokumentach aplikacyjnych. Zamiast zgadywać, nauczysz się, gdzie szukać najważniejszych informacji i jak na nie odpowiadać.

4. Opowiesz nieszablonowo o swoim doświadczeniu i osiągnięciach

Wyobraź sobie rekrutera, który czyta kolejną listę zakresu obowiązków, wypełnioną od góry do dołu tymi samymi sformułowaniami.

Jeśli Twój opis nie odróżni się od pozostałych, małe szanse, by rekruter doczytał go do końca i przekonał się, że jesteś odpowiednią kandydatką.

✔️ Na konkretnych przykładach i z pomocą prostej formuły pokażę Ci, jak zamienić nadużywane zwroty w opis dostosowany do ogłoszenia, na które aplikujesz.

✔️ Dowiesz się, w jaki sposób wzbudzić pozytywne emocje i zainteresowanie u specjalisty od rekrutacji… szybciej i skuteczniej niż robią to inni kandydaci na to samo stanowisko. 

Dzięki temu wypiszesz najistotniejsze osiągnięcia na poszczególnych stanowiskach, w sposób, który pomoże rekruterowi zrozumieć, czemu jesteś najlepszą kandydatką na to stanowisko.

 

5. Stworzysz ciekawy list motywacyjny

✔️ Dowiesz się, do jakich informacji o firmie dotrzeć i na które z nich zwrócić uwagę. 

✔️ Pokażę Ci, czego konkretnie pracodawcy i rekruterzy szukają w listach motywacyjnych i oczywiście jak to zawrzeć w swoim liście.

✔️ Napiszesz list motywacyjny zdanie po zdaniu. Omówimy dokładnie i po kolei: 

− od czego zacząć, czym zachwycić,

−  jak i czy w ogóle rozwijać list 

− jak go zakończyć, żeby rekruter miał pewność, że ma do czynienia z profesjonalistką, z którą warto dalej porozmawiać.

6. Odkryjesz jak wykorzystać potęgę ukrytego rynku pracy.

Dowiesz się, jakie są skuteczne metody i miejsca na szukanie pracy poza tradycyjnym aplikowaniem na ogłoszenia. 

Poznasz dobre miejsca z ofertami i sprawdzone metody szukania pracy, polecane przez rekruterów i headhunterów.

Opisane w kursie kroki sprawią, że nie będziesz musiała już martwić się małym wyborem ciekawych ogłoszeń. 

 Na kursie pokażę Ci WSZYSTKIE możliwości, jakie daje obecnie rynek pracy.

Jednak to nie wszystko!

Wraz z kursem otrzymasz dostęp do Skarbca −  znajdziesz w nim: gotowe szablony i przykłady, z którymi
stworzysz wszystkie potrzebne dokumenty aplikacyjne
3 razy szybciej i lepiej.

wartość 470zł

Wraz z lekcjami wideo otrzymasz dostęp do Skarbca z przykładami, schematami i szablonami. Wystarczy, że wybierzesz to czego potrzebujesz i szybko przygotujesz dokument… bez tracenia czasu w poszukiwaniu w Internecie i niepewności ”co mam napisać?”

znajdziesz w nim:

wow-cf-demo-efekty.jpg

Inne kursantki cenią bardzo mój skarbiec.

Te konkretne przykłady, które mogłam sobie wykorzystać do mojej sytuacji i wpisać w CV to dla mnie największa wartość kursu. Pierwszy raz spotkałam się z tak konkretnymi przykładami, bo tego zawsze w książkach i kursach brakuje, są tylko ogólne wskazówki, a tutaj sam konkret. No i grupa wsparcia oczywiście, bo mogę o wszystko zapytać.

Dorota Musiał

Asystentka biura sprzedaży

Skarbiec jest świetny! Wszystko w jednym miejscu, nie trzeba szukać, że tu przykłady do CV, tam do listu motywacyjnego, a gdzie są przykłady umiejętności??? 

Dla mnie to duża wygoda i oszczędność czasu. 

Bogusia Kwiatkowska

Analityk finansowy

Dla mnie to bardzo dobry pomysł, bo lubię mieć wszystko pod ręką. Ja jestem akurat z tych, co czytają drukowane książki i materiały Skarbca też wydrukowałam i gdy wysyłam aplikację, to zawsze korzystam z przykładów, aby dopasować CV do wymagań z ogłoszenia.

Bardzo wygodne i pomocne!

Paulina Pogórnicka

Kierownik działu obsługi klienta

Być może zastanawiasz się...
''Czy to dla mnie? Czy to pomoże mi w mojej konkretnej sytuacji?''

 Sprawdź sama poniżej!

na tym kursie skorzystasz najbardziej jeśli:

Chcesz znaleźć pomysł na siebie zawodowo, bo nie chcesz robić tego, co robisz, ale nie masz zielonego pojęcia, co mogłabyś/chciałabyś robić.

Masz już dosyć niewiedzy, niepewności, błądzenia po omacku, strachu, bo nie wiesz, co zrobić dalej.

Nie chcesz czuć się osamotniona w swojej sytuacji i czuć wstydu, że nie wiesz, a inni wiedzą i osiągają sukcesy, chodzą na rozmowy rekrutacyjne.

Obawiasz się, że zmieniając branżę, zawsze będą lepsi kandydaci, którzy już mają doświadczenie, i że nie masz szans w porównaniu do nich.

No dobra, ale...

Ile to kosztuje?

697 zł

Być może masz teraz wątpliwości typu…

…mi się to nie uda, innym się udaje, szkoda pieniędzy

…już u kogoś byłam i nie pomogło…

…jestem ciężkim przypadkiem i nic mi nie pomoże!

… a co jeśli mi się nie uda?

…lub nie chcesz wydawać pieniędzy, bo sądzisz, że lepiej poradzisz sobie sama.

Rozumiem to doskonale, bo sama myślałam podobnie (zanim odważyłam się podjąć działanie lata temu, podczas zmiany pracy).

Dlatego chciałabym zaproponować Ci pewien prosty układ. 

Skorzystaj teraz z mojego kursu i przekonaj się, jak to u Ciebie zadziała, jakie pojawią się efekty. A jeśli poczujesz, że na tym NIE skorzystałaś, to po prostu oddam Ci pieniądze. 

Chroni Cię Gwarancja Satysfakcji

Masz aż 60 dni na przetestowanie tego kursu.

To jak próbna jazda samochodem. Obejrzyj w tym czasie wszystkie wideo, wykonaj ćwiczenia i sprawdź, czy to dla Ciebie. 

Jeśli w tym czasie uznasz − z dowolnego powodu − że to jednak nie jest dla Ciebie, wystarczy, że wyślesz jeden e-mail na adres: izabela@wolyniecsobczak.com o treści:

Hej, Iza! Proszę o zwrot za kurs. 

A ja od razu − bez zadawania pytań, prześlę Ci z powrotem każdą zapłaconą złotówkę. Bez obaw − nie będę robić wyrzutów i zmuszać Cię do uzupełnienia długich formularzy 😉

W naszej relacji to Ty oceniasz, czy wiedza i narzędzia były dla Ciebie wartościowe, czy nie. Myślę, że to uczciwy układ. 

W najgorszym przypadku stracisz trochę czasu na sprawdzenie, czy to działa dla Ciebie. A nawet jeśli, to będzie inwestycja w dobrą decyzję!

Chociaż ja wierzę, że wiedza i narzędzia Cię zachwycą i pomogą. Dlatego nie odbieraj sobie tej szansy i sprawdź sama, jak to u Ciebie zadziała.

Co o tym kursie mówią osoby bardzo podobne do Ciebie?

Kawa na ławę

Co zyskasz:

Co zyskasz:

WIEDZĘ O RYNKU PRACY

Rozszyfrujesz realia rynku pracy, nazewnictwo i wymagania. Wybierzesz dopasowaną do siebie ofertę, która pozwoli Ci czerpać pełną satysfakcję z pracy. Bez ryzyka i rozczarowania.

ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE

Nauczysz się pisać mistrzowskie CV i listy motywacyjne, w których wyeksponujesz swoje doświadczenie i umiejętności. Zapomnisz o strachu przed rozmową rekrutacyjną.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI PRACY

Odkryjesz sekrety ukrytego rynku pracy, na którym pojawiają się najlepsze oferty oraz zaczniesz przyciągać oferty pracy od rekruterów. A wszystko to przy dużej dawce motywacji i wsparcia grupowego.

ZNAJDZIESZ NOWY POMYSŁ NA SIEBIE.

Zobaczysz jak przeanalizować rynek pracy z nowej perspektywy.

SZYBCIEJ OSIĄGNIESZ SPEŁNIENIE ZAWODOWE

Nawet gdy w tej chwili zupełnie nie wiesz, co chcesz robić, brakuje Ci pewności siebie i czujesz lęk przed zmianą, a nowa praca wydaje Ci się nierealna.

POCZUCIE PEWNOŚCI SIEBIE

Że jesteś na drodze z „nie wiem” do „wiem” i pewność, że wiesz co robić.

Wciąż Cię nie przekonałam? 😉

Jeśli z tyłu głowy wciąż słyszysz cichy głos wątpliwości i się wahasz, to pozwól, że dorzucę jeszcze coś fajnego, aby trochę ułatwić Ci decyzję.

Być może do skorzystania z kursu przekona Cię to, że…

Otrzymasz 4 specjalne prezenty

… z których możesz korzystać i je zachować, nawet jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z 60-dniowej Gwarancji Satysfakcji. 


Po tym jak złożysz i opłacisz zamówienie otrzymujesz je na zawsze, niezależnie czy napiszesz do mnie o zwrot pieniędzy za kurs, czy nie:

Przed Tobą 2 ścieżki… Jaką z nich wybierasz?

Ścieżka bezruchu

Zapominasz o tym, czego się przed chwilą dowiedziałaś. Wracasz do swojego życia. Nic się nie zmienia. Pozostajesz w sytuacji, w której jesteś.

Jeśli wybierasz tę ścieżkę, bo wydaje Ci się, że teraz nie jest najlepszy czas na zmianę,  to pamiętaj − nigdy nie będzie najlepszego czasu.

„Kiedyś” to choroba, która każe nam zabrać wszystkie nasze marzenia do grobu. – Tim Ferriss

Ścieżka działania

Rozpoczynasz proces Nowa Droga Zawodowa i oszczędzasz czas, frustrację i nerwy na niepotrzebnym błądzeniu. 


Przeprowadzam Cię za rękę krok po kroku: OD znalezienia pomysłu na siebie, przez przygotowanie się do nowej pracy, PO stworzenie skutecznego CV i listu motywacyjnego oraz znalezienie nowej pracy.

Kliknij w zielony przycisk poniżej „Dodaj do koszyka”, opłać zamówienie i zaraz widzimy się w środku 🙂

Bonus #1

Dostęp do aktywnej społeczności osób takich jak Ty!

Poczucie, że jest się samemu ze swoimi problemami, skutecznie hamuje przed podejmowaniem wyzwań. Dlatego warto mieć wsparcie grupy osób, które mają bardzo podobne cele i wyzwania jak Ty.

Pomocna dłoń, motywacja i doping do działania to nie puste słowa. Dzięki społeczności w formie grupy na Facebooku:

Bonus #2

E-book – „Rekrutacja oczami pracodawców i rekruterów”. Praktyczna garść wniosków z badania firm i rekruterów, które pomogą Ci sprawnie znaleźć nową pracę.

Wartość: 37 zł

smartmockups_krvy8mk2

Bonus #3

E-book – „Słowa, które sprzedają”. Poznaj i stosuj słowa, których użycie w CV i na rozmowach o pracę, zwiększa atrakcyjność Twojej kandydatury.

Wartość: 49 zł

smartmockups_krvy6etd

Bonus #4

E-book – „9 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas rozmowy rekrutacyjnej”

Wartość: 67 zł

smartmockups_krvy5yrz

Podsumowując co otrzymasz:

BONUSY:

Cover_Nowa Droga Zawodowa_middle

Masz wątpliwości lub pytania?

Cały kurs jest w formie nagrań wideo i plików PDF − jest dostępny online, kiedy chcesz, przez Internet.


Oprócz nagrań otrzymujesz również do pobrania lekcje i ćwiczenia w plikach PDF do pobrania na zawsze.

Gdy więc tylko Twoja płatność zostanie zaksięgowana, od razu automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail z potwierdzeniem oraz z linkiem do Twojego konta na platformie, na której będziesz przerabiała całe szkolenie. Wszystkie nagrania i materiały są już gotowe i dostępne od ręki.

.

Już w pierwszych tygodniach pracy z kursem pojawią się pomysły na nową drogę zawodową, a gdy zaczniesz wysyłać aplikacje pojawią się pierwsze zaproszenia na rozmowy.

Ten kurs powstał właśnie po to, abyś mogła się zorientować. Nawet jeśli teraz nie czujesz presji, to warto. To inwestycja w dobrą decyzję. 

Możesz, jak najbardziej. Jednak to trochę tak, jakbyś wzięła łódkę i wypłynęła samodzielnie w morze… bez umiejętności żeglowania, chcąc dotrzeć na małą wysepkę. Jeśli nie chcesz zagubić się na szerokich wodach, warto skorzystać z pomocy doświadczonego kapitana 😉

Nie martw się! Często to słyszę − jednak to złudzenie. Twoja sytuacja wydaje Ci się specyficzna, wyjątkowo trudna, beznadziejna, bo nie widzisz i nie znasz kobiet, które mierzą się z podobnymi wyzwaniami. 

Ile lat pracy Ci zostało? Czy naprawdę chcesz je spędzić w miejscu, które odbiera Ci energię? Skoro to czytasz, to myślę, że tak nie jest 😉 

Nie. Wszystkie koszty – przesyłka elektroniczna, hosting stron i wideo, platforma do webinarów, podatek VAT, prowizja banku i systemu do obsługi płatności (Tpay), czyli po prostu wszystko – jest uwzględnione już w cenie szkolenia.

Za bezterminowy dostęp do całej platformy z materiałami wideo inwestujesz tylko tyle i dokładnie tyle, ile widziałaś na stronie z zamówieniem, czyli 278 złotych. 

Masz jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości? Napisz śmiało na izabela@wolyniecsobczak.com

Jeśli wszystko jest jasne − kliknij teraz przycisk poniżej.

Przejdziesz na stronę z podsumowaniem, z niej opłać zamówienie i za chwilę widzimy się w środku 🙂