Kim jestem?

Cześć! Nazywam się Iza

Jestem coachem i doradcą kariery, trenerem, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu. Wspieram kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po lepszą pracę. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Prowadzę konsultacje i procesy coachingowe dla klientek indywidualnych, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuję kursy online   i szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, wyznaczyć nową ścieżkę kariery.

Do usłyszenia
Izabela Wołyniec-Sobczak

Co mówią moje kursantki

„Izabela to coach kariery, który przekonał mnie do siebie, choć mam duży dystans do coachingu jako jakiego. Tutaj nie czuję tej biznesowej otoczki, ale mam kontakt z życzliwą i serdeczną osobą, która ma w sobie chęć niesienia ludziom pomocy…”
Hanna Kowalska
„Dzień dobry Pani Izo, dziękuję za kurs, który u Pani zakupiłam. Dziękuję za cały poświęcony czas. Informacje, jakie zdobyłam, są bardzo cenne i pomocne. Pracuję cały czas nad wzmocnieniem pewności siebie i odnalezieniem własnej autentyczności. Dzięki pani znalazłam w sobie odwagę na dokonanie zmian w moim życiu."
Katarzyna Ośmiałowska
„Gorąco polecam Izę! Skontaktowałam się z nią, gdy postanowiłam się przebranżowić, a że mam 50 lat, to zajęło mi to dłużej niż się spodziewałam, ale krócej niż się powszechnie uważa. A uważa, że szansę powinnam mieć nikłą, a wraz z kwarantanną zerową. Tego poglądu nie podzielała jednak Iza, czym dodawała mi siły i nadziei.
Agnieszka Borkowska
„Zamiast popełniać błędy, wpadać w zasadzki, skorzystaj z bardzo dobrze przygotowanego materiału, który wesprze Cię w Twojej decyzji znalezienia nowych, ciekawych wyzwań zawodowych.”
Renata Nepelska
Przewiń do góry