Badanie Extended DISC to 15 minut, które zmieni Twoje życie! 

Każdy z nas zna siebie najlepiej…

Niby tak, ale Klientki zawsze mówią, że z badania dowiadują się o sobie ważnych rzeczy, które wykorzystują w dalszym rozwoju, w pracy, w domu, do komunikacji, do kształtowania swojej ścieżki kariery.

Aby w pełni móc korzystać ze swojego potencjału i talentów, warto mieć świadomość tych zasobów. Jednym zdaniem „Warto wiedzieć do czego zostałeś stworzona”.

Jeżeli Ty również nie jesteś pewna swoich talentów i naturalnych predyspozycji, potencjału i naturalnego sposobu myślenia i działania, możesz to teraz sprawdzić! 

 

Raport Extended DISC to prawie 25 stron informacji o Tobie, Twoich zachowaniach i talentach.

Badanie DISC pokazuje Twoje talenty i naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać Twoje naturalne predyspozycje – w domu, w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Dla kogo badanie? Dla każdego kto:

Chce dokładniej poznać siebie samego, swoje naturalne talenty i predyspozycje, silne strony, zachowania i role i w tym kierunku się rozwijać.

Twoje korzyści:

-> Poznanie swojego stylu zachowań - mimo częstych opinii, że każdy z nas zna siebie najlepiej, bardzo często respondenci mówią, że dowiadują się o sobie z badania ważnych rzeczy, które mogą wykorzystać w dalszym rozwoju lub kształtowaniu swojej ścieżki kariery.

-> Praca nad rozwojem indywidualnym - znając swój naturalny styl zachowań masz podstawę do pracy nad swoimi umiejętnościami pozwalającymi opanować inne zachowania, lepiej współpracować, lepiej rozumieć innych i umieć dopasować swój styl do stylu innych.

Chce skutecznie komunikować się z innymi:

1. w pracy - z szefem, zespołem, podwładnymi, z klientami i partnerami biznesowymi

2. w domu z partnerem, z dziećmi, poprzez poznanie swojego stylu komunikacji i otrzymanie dokładnych wytycznych jak rozpoznać i jak komunikować się z każdym ze stylów

Twoje korzyści:

-> Poznanie stylów zachowań innych członków zespołu (w pracy), rodziny (w domu) - poznając preferowane zachowania innych osób możesz się lepiej komunikować (wiesz, co „przemawia” do poszczególnych osób), możesz liczyć na lepsze zrozumienie swoich racji i postępowania, łatwiej i szybciej możecie dochodzić do porozumienia.

-> Zdobycie wiedzy jak efektywnie kierować innymi - wiesz jak przekazywać zadania i informacje, wiesz jak motywować (bo wiesz, co motywuje), możesz liczyć na większe zrozumienie moich racji i decyzji.

-> Ważna kwestia zawodowa - współpraca z szefem - jeśli znasz jego charakterystykę wiesz jak przygotowywać spotkania, raporty, jak z nim rozmawiać, aby Twoje racje i pomysły skutecznie dotarły do niego i znalazły dobry odbiór.

Czego dowiesz się o sobie dzięki raportowi?

Poznasz Twoje preferowane sposoby zachowania, tak zwane style zachowań.

Poznasz Twoje talenty i obszary rozwojowe, co pozwoli Ci lepiej rozumieć sposoby własnego działania i podejmować lepsze decyzje.

Dowiesz się jaki masz styl komunikacji.

Poznasz swój własny sposób podejmowania decyzji.

Poznasz Twoje mocne strony.

Dowiesz się co Cię motywuje, a co demotywuje.

Rozpoznasz swoje naturalne reakcje na sytuacje stresowe, poznasz swoje zachowania i jakie role przyjmujesz w zespole.

Dowiesz się jak wykorzystać swoje talenty oraz umiejętnie wpływać na innych.

Raport pokazuje również w jaki sposób możesz doskonalić swoje działania.

W raporcie dostaniesz wytyczne oraz potencjalne obszary do pracy nad sobą. Dostaniesz listę wskazówek, które warto wykorzystać do doskonalenia swojej skuteczności w realizacji codziennych zadań, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Dodatkowo w ramach raportu otrzymasz wiedzę jak identyfikować styl innych osób i jak się efektywnie komunikować z każdym ze stylów ( D, I, S, C ), dlaczego z niektórymi ludźmi rozumiesz się bez słów, a z innymi tak trudno znaleźć Ci wspólny język.

Otrzymasz konkretne wskazówki co robić a czego unikać – ta wiedza pomaga nawet w komunikacji z partnerem i dziećmi.


Nie musisz być psychologiem, aby rozumieć i przewidywać zachowania innych osób i dzięki temu lepiej się z nimi dogadywać.

Wystarczy, że poznasz narzędzie Extended DISC, które może się okazać najlepszym narzędziem, jakie kiedykolwiek odkryjesz, bo dzięki niemu zwiększysz swój potencjał i wzmocnisz swój wpływ na innych.

 

Badanie Extended DISC i wiedza, jaką otrzymasz, pozwoli Ci stać się lepszym specjalistą, liderem, handlowcem, członkiem zespołu, nauczycielem, rodzicem czy partnerem.

Dlaczego jest to tak skuteczne narzędzie rozwoju i komunikacji?

Analiza Extended DISC wykorzystuje jako podstawę teoretyczną czterostrefowy model ludzkich zachowań znany powszechnie pod nazwą DISC. Model, zbudowany w oparciu o teorię Carla Gustava Junga, jest bardzo przejrzystym sposobem opisywania i analizowania naturalnego sposobu reakcji jednostki na bodźce z otoczenia.

Tym, co odróżnia badanie od innych narzędzi oceny, jest to, że głębiej mierzy nieuświadomiony poziom zachowań by zniwelować wpływ otoczenia zewnętrznego. W praktyce oznacza to, iż wyniki pokazują, kim właściwie respondent jest, nie zaś, jaki wydaje się mu, że powinien być w obecnym środowisku. W rezultacie raport identyfikuje prawdziwe mocne strony oraz potencjalne obszary do doskonalenia pozwalając na coraz skuteczniejsze działanie.

Zainteresowana?

Twoja inwestycja to 750 zł

JAK WYGLĄDAJĄ KOLEJNE KROKI DO ZROBIENIA BADANIA?

1. Kliknij “Kupuję badanie”, przejdziesz na stronę płatności i dokonasz płatności.

2. Po zakupie badania otrzymasz e-mailem kod oraz dostęp do platformy Extended DISC.

3. Wykonasz badanie on-line wg otrzymanych wskazówek. Zajmuje to standardowo ok. 10 minut.

4. Wyniki badania przychodzą mailem standardowo w ciągu 24 godzin bezpośrednio do mnie, ja kontaktuję się z Tobą i umawiamy się na 60-minutowe spotkanie ( telefon, skype, messenger – jak preferujesz ), podczas którego omówię Twoje badanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.
Przed rozmową prześlę Ci na maila wyniki Twojego badania, abyś mogła zapoznać się z nim i przygotować pytania.

Przewiń do góry