Dołącz do kursu "5 kroków do nowej pracy"

5 prostych kroków, aby zmienić pracę na lepszą i cieszyć się spełnieniem zawodowym oraz dochodami, które zapewnią bezpieczeństwo finansowe i realizację marzeń .

Nawet gdy czujesz lęk przed zmianą i obawiasz się, że nie jesteś „wystarczająco dobra”.

PRZECZYTAJ, ZANIM WYŚLESZ KOLEJNE CV

Marzysz o nowej pracy, ale boisz się utraty stabilności finansowej? A może oglądasz ogłoszenia o pracę, ale strach przed rozmową kwalifikacyjną powstrzymuje Cię przed działaniem?

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu zawodowym nadszedł czas na zmianę, ale nie wiesz, jak się za to wszystko zabrać, przeczytaj te informacje, zanim wyślesz kolejne CV. Tylko 5 kroków dzieli Cię od nowej pracy.

"Mam ją!

Świeżutka, nowiutka, pachnąca!

Moja umowa o pracę 🙂"

"Nadszedł ten czas, gdy i ja mogę podziękować za twoją wiedzę. Moje poszukiwania pracy trwały zaledwie miesiąc... i zakończyły się niespodziewanym wynikiem dwóch propozycji w jednym czasie."
"Kurs zawiera wszystko, co potrzebne jest do przygotowania się i zmiany pracy i efekt kursu był widoczny od razu - bardzo szybko znalazłam nową pracę."
"Odbudowałaś we mnie pewność siebie i poprzez masę pytań rekrutacyjnych świetnie przygotowałaś mnie do rozmowy, która otwiera właśnie kolejny etap w moim życiu."
"Dzięki szkoleniu u Pani Izy udało mi się zdobyć pracę marzeń! Więc ponownie polecam, polecam, polecam!!!"
"Dziękuję za kurs, który u Pani zakupiłam... Dzięki pani znalazłam w sobie odwagę na dokonanie zmian w moim życiu."

MOŻE TO WŁAŚNIE TY?

 • masz dość obecnej pracy – za mało zarabiasz, atmosfera pozostawia wiele do życzenia, a na Twojej głowie jest zbyt wiele obowiązków

 • czujesz, że się nie rozwijasz – nie możesz realizować swoich pomysłów, perspektywy awansu są nikłe, za to stresu masz pod dostatkiem

 • brakuje Ci poczucia akceptacji – zależy Ci na tym, by Twoja praca była doceniana, chcesz wreszcie mieć wpływ na to, co robisz i widzieć sens Twojej pracy

 • potrzebujesz zmiany, ale… – ciężko Ci wyjść ze strefy komfortu. Co jeśli zmienisz pracę na gorszą lub stracisz stabilność finansową? Twoje „ale” blokują Cię przed działaniem

 • a może… boisz się, że stracisz pracę – chcesz przygotować się na ewentualne zwolnienia i mieć plan awaryjny

Odnajdujesz się przynajmniej w jednej z opisanych sytuacji? A gdybym powiedziała Ci, że znajdziesz nową pracę szybciej, niż Ci się wydaje?

ZMIANA. To słowo budzi mieszane uczucia. Dotarłaś w swoim życiu zawodowym do miejsca, w którym nie widzisz perspektyw. Brak wiary we własne możliwości i lęk przed nieznanym blokują Twoje działania. Efekty? Kiepski nastrój, zero energii i poczucie beznadziei.

NAGŁA ZMIANA. Czy nie to przyniósł nam 2020 rok? Rynek pracy przechodzi właśnie ogromną przemianę. Zgadza się, jest trudniejszy, ale też nie stoi w miejscu.      Z dnia na dzień kolejne firmy zaczynają zatrudniać, a ja codziennie dostaję od moich klientek wiadomości, że zaczynają nową pracę.

TAK, ZMIANA. Pomogę Ci ją oswoić i wprowadzić w życie, abyś mogła dołączyć do grona kobiet, które wzięły sprawy w swoje ręce i znalazły nową, dobrą pracę.

Tak jak moje klientki:

Oto opinie moich klientek:

"Iza w idealny sposób prowadzi krok po kroku. Kurs podpowiada jak pisać, co pisać. Otrzymałam wspaniałe wskazówki jak być otwartym na ukryty rynek pracy, na rekruterów/headhunterów. Dzięki Izie wiem już jak działać, Iza ciągle dowartościowuje, wskazuje jak odkryć na nowo swoje mocne strony i czuć się komfortowo na rozmowie o pracę. Iza, dziękuję raz jeszcze za kawał wspaniałej roboty! Za wsparcie, pozytywne wibracje na Twych cotygodniowych wskazówkach na grupie, Twój spokój, optymizm, umiejętność słuchania i że na nowo odbudowałaś we mnie pewność siebie i poprzez masę pytań rekrutacyjnych świetnie przygotowałaś mnie do rozmowy, która otwiera właśnie kolejny etap w moim życiu."
Dominika Korczak
International customer service
"Po wielu latach pracy zrobiłam sobie roczną przerwę, aby odpocząć. Kiedy postanowiłam wrócić na rynek pracy, stwierdziłam, że czas odświeżyć CV, zbudować porządny profil na LinkedIn, nauczyć się pisać po nowemu listy motywacyjne i poznać nowe zasady panujące na rynku. Do tego potrzebowałam wiedzy. Na szczęście trafiłam na Izabelę. Praca z Izabelą pomogła mi zdefiniować co umiem, w czym jestem dobra, jakie mam sukcesy, tak że poczułam się bardzo wartościową kandydatką i chodziłam na rozmowy pewna siebie. Miałam sporo zaproszeń na rozmowy w stosunku do wysłanych aplikacji. Założony profil na LinkedIn okazał się skuteczny w poszukiwaniach pracy. Szczerze polecam Izabelę, bo jest praktykiem na rynku rekrutacji. Uczy konkretnego i merytorycznego podejścia do zdobywania pracy. "
Justyna Barkmeijer
Kontroler biznesowy
"Szukałam pracy od kilku miesięcy gdy trafiłam na Izabelę. Skorzystałam z kursu i dodatkowo z konsultacji. Kurs zawiera wszystko co potrzebne jest do przygotowania się i zmiany pracy i efekt kursu był widoczny od razu - bardzo szybko znalazłam nową pracę. Izabela jest idealnym słuchaczem, od razu umiała odpowiedzieć na moje potrzeby. Potrafiła też spojrzeć na mnie, jako kandydata, z szerokiej perspektywy, pozwalając mi odkryć moje mocne strony. Trudne zagadnienia potrafiła przedstawić jako zalety.To było moje pierwsze tak mocno wartościowe doświadczenie z kursem on-line i coachem & doradcą kariery. "
Anna Bera
Senior Client Relationship Manager

5 PRZESZKÓD, KTÓRE DZIELĄ CIĘ OD NOWEJ PRACY

 • Brak pewności siebie – wydaje Ci się, że nie masz niczego ciekawego do zaoferowania, a pytanie o Twoje mocne strony sprawia, że nie możesz wydusić z siebie słowa? To problem aż 90% kobiet! Zdziwisz się, jak łatwo można go rozpracować. Dobra analiza potencjału, talentów i kompetencji, plus praca z przekonaniami i gotowe!
 • Brak wsparcia – pomocna dłoń, motywacja i doping do działania to nie są puste słowa. Poczucie, że jest się samemu ze swoimi problemami skutecznie hamuje przed podejmowaniem wyzwań. Tymczasem wsparcie grupy kobiet oraz wiedza ekspercka są w zasięgu Twojej ręki.
 • Nieumiejętność napisania dobrego CV i listu motywacyjnego  – minęły lata, od kiedy wysyłałaś ostatnie CV? Nie wiesz, jak napisać życiorys, by nie wylądował na stercie odrzuconych dokumentów? A może wysyłasz już aplikacje i nie ma odzewu? Pokażę Ci, jak tworzyć dopasowane do ogłoszeń CV, które staną się przepustką do kolejnych etapów rekrutacji.
 • Lęk przed rozmową kwalifikacyjną – a może nawet paraliżujący strach. Nie wiesz, co odpowiedzieć na podchwytliwe pytania, jak rozmawiać o zarobkach i o co zapytać pracodawcę. No i do tego ta nieszczęsna pewność siebie: jak pokazać, że nie zjada Cię trema? Otrzymasz ode mnie odpowiedzi na każde z tych pytań!
 • Nieznajomość rynku pracy – widzisz, że dużo się zmieniło, od kiedy ostatni raz szukałaś pracy. Gdzie znaleźć najlepsze oferty? Jak ogarnąć LinkedIn? Spokojnie – choć otoczenie uległo zmianom, prawa rządzące rekrutacją wciąż są takie same. Pokażę Ci je krok po kroku.

A w dodatku martwisz się, że zrezygnujesz z obecnej pracy, a nowa okaże się gorsza, albo nie spełnisz oczekiwań pracodawcy i Cię zwolni…

Każda z tych obaw blokuje Cię przed działaniem, pogarszając Twoje samopoczucie i osłabiając wiarę we własne możliwości. Jak wyrwać się z błędnego koła lęku i własnych ograniczeń?

W TEORII WSZYSTKO JEST PROSTE

Tworzysz CV i list motywacyjny, korzystając z wzorów dostępnych w internecie. Odpowiadasz na jedno, drugie i kolejne ogłoszenie. Od nowej pracy dzieli Cię tylko rozmowa kwalifikacyjna. To kwestia czasu.

Proste? Nie do końca…

Wysłałaś kilka, może nawet kilkanaście dokumentów aplikacyjnych i cisza. Brak odpowiedzi. Zero zaproszeń na rozmowy rekrutacyjne. W Twojej głowie zaczyna pojawiać się pytanie: „Co zrobiłam nie tak?”. Czujesz, że narasta niepokój i frustracja.

POTRZEBUJESZ WSPARCIA

Potrzebujesz doświadczenia i wiedzy mentora oraz motywacji, by wyrwać się z błędnego koła lęku i niepewności.

Cześć! Z tej strony Izabela Wołyniec- Sobczak

Jestem trenerem umiejętności miękkich, trenerem kreatywnego narzędzia coachingowego Points of You® oraz konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

extended-disc-logo1.png

Moją misją jest wspierać kobiety, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę. Nawet jeśli nie do końca w siebie wierzą, a rynek pracy jest trudny.

Może miałaś okazję mnie już poznać podczas bezpłatnych webinarów, które prowadziłam regularnie w ciągu ostatnich dwóch lat, może znasz mnie z Facebooka lub YouTube, bo tam też dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Może znasz mnie z artykułów na portalach i wywiadów dla: Onet, Pracuj.pl, Mamo pracuj, HR Polska, Personel Plus, Marketer +, Chilli Zet.

Może znasz mnie z działań fundacji Sukces Pisany Szminką, której jestem ambasadorką już od kilku lat. Fundacja prowadzi największy ogólnopolski program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet Sukces TO JA. Organizowane są spotkania, szkolenia, webinary, konsultacje, projekty rozwojowe.

Napisałam również pierwszą na rynku książkę – poradnik, skierowany specjalnie do kobiet “Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń”.

Przez ostatnich 7 lat pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę ponad 250 kobietom indywidualnie, ponad 1000 z pomocą programów online oraz wielu więcej za pomocą szkoleń na żywo. 

Moja praktyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogły dobrze się przygotować, uwierzyć w siebie i stać się atrakcyjnymi kandydatkami, które znalazły nową pracę. Teraz rozwijają się zawodowo i zarabiają lepsze pieniądze. 

Czy Ty też chcesz być w takiej sytuacji?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – to jest zupełnie możliwe. 

Już zrobiłaś pierwszy krok. Wykonałaś go, decydując się na przeczytanie tej wiadomości i dotarcie do tego miejsca strony.

Co by było, gdybyś mogła dostać najskuteczniejszą wiedzę i wsparcie eksperta i znalazła nową, dobrą pracę już wkrótce?

I wiesz co? Wierzę, że kiedyś dostanę taką wiadomość od Ciebie.

SKĄD WIEM, ŻE TO DZIAŁA?

Stworzyłam  SPECJALNY PROGRAM dla kobiet w formie kursu on-line wraz z grupą wsparcia “5 kroków do nowej pracy” na bazie mojej wiedzy i doświadczeń oraz dzięki doświadczeniom moich klientek, którym już pomogłam znaleźć pracę. Wzięłam pod uwagę wszystkie pytania, problemy i wyzwania, z którymi zmagają się kobiety planujące zmienić pracę na nową. 

Postanowiłam dać maksymalną możliwą wartość do natychmiastowego wdrożenia przez każdego, kto potrzebuje znaleźć nową pracę.

Czasy się zmieniają, ale to, jak dobrze się przygotować, i merytorycznie i mentalnie, jak zaprezentować siebie jako kandydatkę, którą warto wziąć pod uwagę na dane stanowisko, nigdy się nie zmieni.

Mam dowody, że to, czego Cię nauczę, po prostu działa.

„Dzień dobry Pani Izo, dziękuję za kurs, który u Pani zakupiłam. Dziękuję za cały poświęcony czas. Informacje, jakie zdobyłam, są bardzo cenne i pomocne. Pracuję cały czas nad wzmocnieniem pewności siebie i odnalezieniem własnej autentyczności. Dzięki pani znalazłam w sobie odwagę na dokonanie zmian w moim życiu”
Katarzyna Ośmiałowska
“Izabela to coach kariery, który przekonał mnie do siebie, choć mam duży dystans do coachingu jako jakiego. Tutaj nie czuję tej biznesowej otoczki, ale mam kontakt z życzliwą i serdeczną osobą, która ma w sobie chęć niesienia ludziom pomocy…”
Hanna Kowalska
“Izabela nauczyła mnie jak opisać doświadczenie, aby było interesujące dla potencjalnego pracodawcy, jak zbudować swoją markę w internecie i dać się znaleźć headhunterom. Skorzystałam ze szkolenia on-line, które daje mnóstwo wiedzy jak się przygotować i zdobyć wymarzoną pracę! Duże doświadczenie i pełen profesjonalizm, polecam!”
Justyna Gołdoń
„Zamiast popełniać błędy, wpadać w zasadzki, skorzystaj z bardzo dobrze przygotowanego materiału, który wesprze Cię w Twojej decyzji znalezienia nowych, ciekawych wyzwań zawodowych”
Renata Nepelska
“Gorąco polecam Izę! Skontaktowałam się z nią, gdy postanowiłam się przebranżowić, a że mam 50 lat, to zajęło mi to dłużej niż się spodziewałam, ale krócej niż się powszechnie uważa. A uważa, że szansę powinnam mieć nikłą, a wraz z kwarantanną zerową. Tego poglądu nie podzielała jednak Iza, czym dodawała mi siły i nadziei”
Agnieszka Borkowska
“Wydaje się Wam, że jesteście za starzy na zmianę pracy/zawodu? Iza nie tylko wyprowadzi Was z błędu, ale jeszcze skutecznie doradzi jak to zrobić! Nawet jeśli nie macie bladego pojęcia czym moglibyście się teraz zająć. Przestań się męczyć i narzekać, zadzwoń do Izy i zmień swoje życie. Ja tak zrobiłam. Polecam!”
Margot Jaruga

To nie jest tak, że „może zadziała, a może nie”.

Nie. Gwarantuję, że efekty zobaczysz szybciej, niż myślisz nawet najbardziej sceptyczną częścią Twojego umysłu.

Oczywiście musimy postawić sprawę jasno – konkretne rezultaty będą wymagały od Ciebie pracy.

Nie wyobrażaj sobie, że wyślesz 10 aplikacji, pójdziesz na dwie rozmowy i KONIEC PROCESU, jest nowa super, hiper, świetna praca na lata! 

Trzeba zakasać rękawy i poświęcić trochę czasu, bo to PROCES. Ale obiecuję Ci także, że wszystko to naprawdę się opłaci.

BYŁAM TAM, GDZIE TY

Sama też przeszłam tę drogę. 8 lat temu, kiedy byłam menedżerem marketingu, dopadło mnie wypalenie zawodowe. Zdecydowałam się na zmianę ścieżki zawodowej. Był to czas, w którym i ja zmierzyłam się z brakiem pewności siebie, poczuciem niedostatecznych kompetencji. Czułam, że nie jestem wystarczająco dobra. Znasz to uczucie?

Zaczęłam inwestować w siebie, kursy, szkolenia. Zdobyłam certyfikat profesjonalnego coacha ICF, zostałam certyfikowanym konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Sama przeszłam drogę od osoby, która nie umie o sobie dobrze mówić do pewnej siebie, znającej swój potencjał kobiety. Nauczyłam się mówić o swoich sukcesach. Z odwagą sięgam po wartościowe projekty.

Dziś wiem, że każda zmiana to proces. Dobre przygotowanie, wsparcie doświadczonej osoby i tych, które są w podobnej sytuacji to fundamenty, na których zbudujesz świadomą ścieżkę rozwoju zawodowego. Bez strachu, ryzyka, stresu. 

Wykorzystaj swój potencjał, odkryj talenty i znajdź najlepszą pracę dla siebie!

Tak jak dziewczyny z powyższych historii

Iza, to co dokładnie będzie na kursie?

KURS 5 KROKÓW DO NOWEJ PRACY Z GRUPĄ WSPARCIA, czyli

Jak w 5 Prostych Krokach znaleźć nową pracę, aby w końcu rozwijać się zawodowo i zarabiać lepsze pieniądze? Bez frustracji, coraz gorszego poczucia wartości i straty czasu. 

Krok #1 Poznaj siebie i zbuduj poczucie wartości

Zmiana pracy to proces, który rozpoczynamy od… głowy. To w niej kryją się wszystkie obawy, blokady i lęki, które odbierają Ci pewność siebie. Ale spokojnie, bez problemu sobie z tym poradzisz! 

Pierwszy krok to fundament. Każdy dom potrzebuje solidnego fundamentu, aby był stabilny i bezpieczny. Tak samo Ty potrzebujesz solidnego fundamentu, czyli poczucia wartości i pewności siebie, bo bez tego nic się nie uda, będziesz wciąż borykała się z problemami, jako kandydatka “niewystarczająco dobra” 😉

1. Poznasz swoje mocne strony

Odkryjesz i wykorzystasz narzędzia do poznania siebie, analizy swojego potencjału oraz  zbudowania poczucia wartości. Zdefiniujemy Twoje silne strony, umiejętności, kompetencje i zasoby. Sprawdzisz, nad którymi słabościami warto popracować.

Dostaniesz testy, ćwiczenia, narzędzia do sprawdzenia swoich naturalnych talentów, bo – uwierz mi! – też je posiadasz. Rzeczy, które robimy najlepiej, wydają się nam oczywiste, a przecież to właśnie nasze naturalne predyspozycje i silne strony. Wykorzystaj je!

2. Wzmocnisz poczucie własnej wartości

Uświadomisz sobie, jakie podświadome przekonania, obawy i lęki blokują Cię przed nową pracą, sukcesem i spełnieniem zawodowym.

Nauczysz się schematu, z którym zamienisz PRZEKONANIA, które Cię w tej chwili ograniczają i sabotują Twoje poczucie własnej wartości na PRZEKONANIA wspierające, które pomogą budować pewność siebie.

3. Zbudujesz pewność siebie

Czy pewność siebie jest darem, z którym trzeba się urodzić? Nie! Pewności siebie możesz się nauczyć – potrzebna jest do tego znajomość narzędzi i regularny trening. 

Z moją pomocą wykonasz kroki do zbudowania pewności siebie i zaczniesz dobrze się prezentować na rozmowach rekrutacyjnych. Poznasz też ćwiczenia, które możesz wykonywać, aby stymulować hormony zwiększające pewność siebie.

Krok #2 Napisz skuteczne CV i list motywacyjny

Czy wiesz, że na 50 wysłanych CV, kandydat otrzymuje średnio ok. 3 zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne? To nie jest dobry wynik. Niektórzy kandydaci otrzymują nawet 5-6 razy więcej zaproszeń! Jak napisać CV, aby uzyskać taki rezultat?

1. Pożegnasz się ze zgadywaniem

Od tego, jaką pracę dostaniesz, zależy tak naprawdę Twoja przyszłość. Zamiast działać po omacku, zacznij tworzyć zwięzłe, treściwe i zachęcające dokumenty aplikacyjne – niezależnie, jaka jest Twoja sytuacja.

2. Stworzysz swoje bazowe CV i list motywacyjny

Tworząc swoje dokumenty samodzielnie, według procesu, który Ci proponuję, wyróżnisz się z morza identycznych, powtarzalnych CV, które nie dostarczają rekruterowi potrzebnych informacji.

Dowiesz się, jak wyróżnić CV wyglądem, ale też – co najważniejsze – odpowiednim wstępem. Znajdziesz tu moją autorską metodę, czyli 3-stopniowy schemat podsumowania zawodowego na rozpoczęcie CV w sposób, który zainteresuje i zachwyci rekrutera. Wywoła efekt “WOW jaka świetna kandydatka!” Pokażę Ci też przykłady z różnych branż.

Nauczysz się, jak spersonalizować dokumenty pod konkretne ogłoszenie o pracę, aby mieć jak największy odzew na wysyłane aplikacje i otrzymywać zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne.

3. Nauczysz się profilować aplikacje pod konkretne ogłoszenia

Dzięki temu wyróżnisz się z morza CV, które wyglądają tak samo, a przede wszystkim nie dostarczają rekruterowi informacji, na których mu zależy. Sama dostosujesz dokumenty pod konkretne ogłoszenie, bo takie aplikacje mają największe szanse powodzenia. Podam Ci konkretne przykłady, jak krok po kroku wyłowić z ogłoszenia to, co należy napisać w dokumentach aplikacyjnych. Zamiast zgadywać, nauczysz się, gdzie szukać najważniejszych informacji i jak na nie odpowiadać.

Czy to oznacza, że za każdym razem musisz tworzyć nowe CV? Nie, ale mała zmiana dopasowana do danego ogłoszenia o pracę robi ogromną różnicę i potrafi zdziałać cuda.

4. Opowiesz nieszablonowo o swoim doświadczeniu i osiągnięciach

Wyobraź sobie rekrutera, który czyta kolejną listę zakresu obowiązków, wypełnioną od góry do dołu tymi samymi sformułowaniami. Jeśli Twój opis nie odróżni się od pozostałych, małe szanse, by rekruter doczytał go do końca i przekonał się, że jesteś odpowiednią kandydatką.

Z kursu dowiesz się, w jaki sposób wzbudzić pozytywne emocje i zainteresowanie u specjalisty od rekrutacji. Na konkretnych przykładach i z pomocą prostej formuły pokażę Ci, jak zamienić nadużywane zwroty w opis dostosowany do ogłoszenia, na które aplikujesz. Dzięki temu wypiszesz najistotniejsze osiągnięcia na poszczególnych stanowiskach, w sposób, który pomoże rekruterowi zrozumieć, czemu jesteś dobrą kandydatką na to stanowisko.

5. Napiszesz swoje CV – krok po kroku

Co uwzględnić w swoim życiorysie, by stał się przepustką do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak dostosować CV pod daną ofertę? To wszystko pokażę Ci w kursie – przejdziemy każdy możliwy element CV i konkretnie podpowiem Ci, co w nim zamieścić, a co warto odpuścić.

Dobrze napisane CV i odzew od rekruterów poprawiają też Twoje samopoczucie i samoocenę, a to przecież jeszcze bardziej pomaga zdobyć dobrą pracę.

6. Stworzysz ciekawy list motywacyjny

Dowiesz się, do jakich informacji o firmie dotrzeć i na które z nich zwrócić uwagę. Pokażę Ci, czego pracodawcy i rekruterzy szukają w listach motywacyjnych i oczywiście jak to zawrzeć w swoim liście.

Napiszesz list motywacyjny zdanie po zdaniu. Omówimy dokładnie i po kolei: od czego zacząć, czym zachwycić, jak i czy w ogóle rozwijać list oraz jak go zakończyć, żeby rekruter miał pewność, że ma do czynienia z profesjonalistką, z którą warto dalej porozmawiać

Krok #3 Przygotuj się – rozmowa rekrutacyjna bez tajemnic

Rozmowa kwalifikacyjna to duży stres, zwłaszcza gdy jest to spotkanie w sprawie pracy, na której naprawdę Ci zależy. Jak więc poradzić sobie z paraliżującym strachem, niepewnością i wykorzystać szansę już od samego przekroczenia progu? Zajmiemy się tym po kolei.

1. Wykorzystasz mowę ciała, by oczarować rekruterów od samego początku

To, co mówisz i to, co komunikujesz zachowaniem, będzie spójne i pomoże Ci wywrzeć dobre wrażenie na rozmowach rekrutacyjnych. Już od pierwszych chwil: wejścia i powitania. Poćwiczysz głos, aby był silny i brzmiał pewnie. Otrzymasz do tego konkretne wskazówki i ćwiczenia. Poznasz zasady dress-code’u rozmów kwalifikacyjnych, bo zasada „jak Cię widzą, tak Cię piszą” jest nadal aktualna.

2. Opowiesz o sobie śpiewająco

„Proszę opowiedzieć o sobie” – to pytanie wreszcie przestanie budzić Twój strach. Odpowiesz na nie bez wahania dzięki dopracowanej mowie „elevator pitch”, czyli tzw. autoprezentacji w pigułce.

Nauczysz się mówić o sobie i swoich zaletach w kontekście współpracy z Tobą. Przedstawisz korzyści z zatrudnienia właśnie Ciebie! Zrobisz profesjonalne wrażenie, mówiąc o swoim doświadczeniu, osiągnięciach i kluczowych umiejętnościach.

3. Nauczysz się odpowiadać na (prawie) wszystkie możliwe pytania

Dostaniesz listę najczęściej zadawanych pytań i nauczysz się na nie odpowiadać. Poznasz też zaskakujące pytania pułapki. Dowiesz się, jaki jest ich ukryty cel, żeby już zawsze wiedzieć, jak na takie pytania reagować. Nauczysz się odpowiadać na niestosowne pytania, których rekruter nie ma prawa Ci zadawać (np. o plany rodzinne). Dowiesz się też, co powiedzieć, kiedy nie znasz odpowiedzi.

4. Dowiesz się, jak negocjować wynagrodzenie

Nie wiesz, jaką kwotę masz podać, kiedy spytają o wynagrodzenie? “Jakie są Pani oczekiwania finansowe” to pytanie, które wzbudza niepewność i wywołuje stres. To zrozumiałe – za mało źle, za dużo też niedobrze. Trudno jest Ci rozmawiać o pieniądzach, a co dopiero negocjować wynagrodzenie. Na szczęście mam rozwiązanie – moją autorską, skuteczną metodę 3K. Dzięki niej wycenisz się i otrzymasz więcej, niż w tej chwili oczekujesz i zakładasz, że możesz dostać! Dostaniesz konkretne przykłady odpowiedzi na pytanie o oczekiwania finansowe – możesz z nich skorzystać lub potraktować jako inspirację dla Twojej odpowiedzi. Bez wstydu, bez stresu, bez umniejszania swoich oczekiwań.

5. Zaczniesz sama zadawać pytania rekruterom

Powiem Ci, dlaczego warto to robić. Oczywiście dowiesz się też, o co i jak pytać, żeby wywołać wrażenie osoby kompetentnej i pewnej siebie. Przygotujesz własny zestaw idealnych pytań na rozmowę rekrutacyjną.

6. Nie popełnisz niepotrzebnych błędów

Ze stresu, z nieświadomości, a przede wszystkim z nieprzygotowania – kobiety często popełniają te same błędy na rozmowach kwalifikacyjnych. Błędy, które przekreślają ich szanse na pracę i których tak naprawdę łatwo uniknąć. Dostaniesz listę błędów, których absolutnie musisz się wystrzegać, żebyś nie zaliczyła popularnej wpadki.

Krok #4 Twoja marka osobista – daj się znaleźć headhunterom

Czy potrzebna jest mi marka osobista, jeśli pracuję na etacie? Tu zacytuję autora idei marki osobistej, Toma Petersa, który świetnie obrazuje ten temat: „Bez względu na to, ile mamy lat, jakie zajmujemy stanowisko i w jakiej branży pracujemy, wszyscy musimy sobie uświadomić, jak ważny jest branding. Jesteśmy dyrektorami generalnymi własnych firm: Ja Sp. z o.o.(…). We współczesnym świecie biznesu naszym najważniejszym zadaniem jest promowanie marki »Ty«. (…) Stanowisko dyrektora generalnego firmy Ja Sp. z o.o. zobowiązuje Cię do rozwijania samego siebie, promowania siebie i podejmowania działań, które zapewnią Ci zainteresowanie rynku”.

Firmy na całym świecie korzystają z LinkedIn, aby przekazywać informacje o firmie, budować jej wizerunek, a także pozyskiwać kandydatów do pracy.

Zatem Twoja obecność na LinkedIn jest równoznaczna ze znalezieniem się w samym centrum systemu, który inspiruje oraz stymuluje rozwój firm i profesjonalistów. Posiadanie odpowiedniego profilu na LinkedIn to warunek niezbędny, aby znaleźć się w gronie osób wyszukiwanych przez headhunterów. Jeśli nie masz profilu na LinkedIn, to omija Cię mnóstwo propozycji pracy.

Dlatego właśnie Ty: 

 • zbudujesz, krok po kroku, swój profil aż do poziomu mistrzowskiego.
 • poznasz, które elementy profilu są najważniejsze, aby na nich się skupić konfigurując profil
 • zaprezentujesz się jako profesjonalistka
 • zoptymalizujesz profil tak, aby praca szukała Cię sama
 • dowiesz się jakie konkretne działania dodatkowo wpływają na pozycję Twojego profilu i sama skonfigurujesz profil wg wskazówek ze szkolenia
 • zaczniesz być aktywna na LinkedIn by budować swoją markę osobistą.

Krok #5 Wykorzystaj ukryty rynek pracy – metody i miejsca na proaktywne działania!

Szukając pracy jedynie poprzez odpowiadanie na ogłoszenia, pozbawiasz się dostępu do ukrytego rynku pracy, na którym rekruterzy szukają Ciebie. W wielu projektach rekrutacyjnych nawet nie dochodzi do publikacji ogłoszenia o pracę, jeśli headhunterzy są w stanie sami znaleźć odpowiednich kandydatów.

Ukryty rynek pracy stanowi obecnie aż 70% tego, co oferują pracodawcy!

Czy Wiesz, jak dostać się do tego tortu najbardziej atrakcyjnych ofert pracy? Czy wyobrażasz sobie sytuację, w której stale otrzymujesz zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne i propozycje pracy?

Dowiesz się, jakie są skuteczne metody i miejsca na szukanie pracy poza tradycyjnym aplikowaniem na ogłoszenia. Poznasz dobre miejsca z ofertami i sprawdzone metody szukania pracy, polecane przez rekruterów i headhunterów!

Na kursie pokażę Ci WSZYSTKIE możliwości, jakie daje obecnie rynek pracy!

"Iza, to wygląda jak kompleksowy, całościowy program, przewodnik, mapa… wszystko, czego potrzebuję do zmiany pracy od A do Z!”

DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ I WSPARCIU GRUPY ZYSKASZ:

PEWNOŚĆ SIEBIE
Odkryjesz swój potencjał, przewagi i talenty, zaczniesz pracować nad słabymi stronami. Pozbędziesz się przekonań, które blokują rozwój Twojej kariery zawodowej.

WIEDZĘ O RYNKU PRACY
Rozszyfrujesz realia rynku pracy, nazewnictwo i wymagania. Wybierzesz dopasowaną do siebie ofertę, która pozwoli Ci czerpać pełną satysfakcję z pracy. Bez ryzyka i rozczarowania.

ŚWIETNE PRZYGOTOWANIE
Nauczysz się pisać mistrzowskie CV i listy motywacyjne, w których wyeksponujesz swoje doświadczenie i umiejętności. Zapomnisz o strachu przed rozmową rekrutacyjną.

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI PRACY
Odkryjesz sekrety ukrytego rynku pracy, na którym pojawiają się najlepsze oferty oraz zaczniesz przyciągać oferty pracy od rekruterów. A wszystko to przy dużej dawce motywacji i wsparcia grupowego!

To nie jest kurs online, w którym po prostu przerabiasz i odhaczasz kolejne lekcje.

Tu dzieją się cuda!

Jestem do Twojej dyspozycji w czasie spotkań na żywo, odpowiadam na wszystkie pytania, podaję mnóstwo konkretnych przykładów i… daję kopa do działania.

Wokół Ciebie są osoby, które równie mocno chcą ruszyć z miejsca, więc wyobraź sobie tę energię, motywację oraz wsparcie, które sobie wzajemnie zapewniacie.

I choć na celowniku jest nowa praca, to świetne samopoczucie pojawi się natychmiast, już na samym początku kursu, bo poczujesz, że zaczęłaś działać.

CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ W RAMACH KURSU:

PLATFORMA SZKOLENIOWA

Dostęp do platformy szkoleniowej na 12 miesięcy, z całą wiedzą, jakiej potrzebujesz, aby znaleźć nową pracę. Lekcje w formie nagrań wideo, workbooków, plików PDF, do pracy on-line oraz z możliwością pobrania i wydrukowania.

Wartość 670 zł

DOSTĘP ONLINE - 24/7

Wszystkie materiały dostępne na platformie on-line 24/dobę. Do szkolenia możesz zalogować się w każdym momencie i na bieżąco korzystać z wiedzy w nim zawartej.

Materiały dodatkowe

Ćwiczenia, testy, linki do wartościowych materiałów, z którymi wprowadzisz wiedzę w życie i dokonasz zmiany w sobie.

Wartość 400 zł

PRZYNALEŻNOŚĆ DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY WSPARCIA NA FACEBOOKU

Grupa w której masz codzienne wsparcie moje i uczestniczek. Możesz zapytać o cokolwiek potrzebujesz, a ja jestem do Twojej dyspozycji i na bieżąco odpowiadam na pytania, podpowiadam rozwiązania, publikuję treści motywujące do działania, jestem wsparciem merytorycznym i mentalnym.

Wartość 600 zł

MOTYWACJĘ I ODWAGĘ DO DZIAŁANIA

Czasem nawet najlepsze ćwiczenia, testy i PDF-y nie wystarczą, jeśli obok nie będziesz miała kogoś, kto zdopinguje Cię do działania i da pozytywnego kopniaka, gdy zaczniesz wątpić. Nie zostaniesz z tym wszystkim sama – przekonasz się, jaka siła kryje się w grupie! Wartość - bezcenne 🙂

DWA SPOTKANIA NA ŻYWO ON-LINE [tylko PAKIET PREMIUM]

Dwa 1,5-godzinne spotkania na Zoom, na których pracujemy z dwa kluczowymi tematami 1) pewność siebie i poczucie wartości, 2) autoprezentacja na rozmowie o pracę
Spotkania są prowadzone przez mnie, dodatkowo na pół godziny zapraszam dla Was eksperta, który dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Spotkania są na żywo i zapraszam do rozmowy i pytań. Dodatkowo spotkania są nagrywane i otrzymujesz dostęp do nagrania.

Wartość 600 zł

"SKARBIEC", CZYLI GOTOWCE (SCHEMATY, PRZYKŁADY, LISTY)

W jednym miejscu masz zebrane wszystkie materiały, z których możesz korzystać tworząc swoje dokumenty, np. 15 przykładów podsumowań zawodowych, 6 przykładowych pomysłów na Twój sukces, lista ponad 30 umiejętności, 2 gotowe bardzo skuteczne listy motywacyjne, itp.

Wartość 400 zł

1_z8cxJptPtl2JEERdYXChkQd.png

BONUS

Dostęp do nagrania webinaru „Rozmawiaj o wynagrodzeniu z pewnością siebie i bez stresu”.

Ile Twoim zdaniem warta jest wiedza, która pozwoli Ci poznać siebie, zbudować poczucie wartości i pewność siebie, które zostają z Tobą na zawsze, oraz przygotować się i z sukcesem zdobyć nową pracę? I mieć tą umiejętność na kolejne lata świadomego kierowania karierą zawodową.

Takie procesy zazwyczaj kosztują na rynku od 2 000 zł wzwyż.
Widziałam ofertę nawet za kwotę 12 000 zł.

Ale mi zależy, aby ta wiedza była dostępna dla wszystkich, dlatego zdecydowałam, że obniżam cenę na ten kompleksowy proces.  Poza tym chcę, abyś została moją stałą klientką na resztę życia.
Jeśli pokażę Ci, jak zdobyć nową pracę bez niepewności i frustracji, to jaka jest szansa, że zechcesz kupić kolejne moje szkolenia online, kursy, e-booki, gdy będziesz chciała porozmawiać z przełożonym o podwyżce czy o awansie. No właśnie… całkiem wysoka.

Myślę, że miło Cię zaskoczę ceną tego kursu:

487 zł

STANDARD

Więc nie ma na co się zastanawiać, bo od zastanawiania nic się nie zmieni.

Tkwienie w pracy, która odbiera Ci energię do życia, która wzmaga frustracje i niezadowolenie nie pomoże w zmianie pracy. A bez tej wiedzy tracisz czas, zdrowie i pieniądze z każdą kolejną wysłaną aplikacją. To niewielka inwestycja, która zwróci Ci się bardzo szybko, z pierwszą wyższą wypłatą na Twoim koncie.

 • to kwota, która jest równowartością 2 indywidualnych spotkań ze mną.
 • to kwota, która zwróci się przy pierwszej wypłacie w nowej, świetnej pracy.
 •  to kwota, którą niejedna z nas jest w stanie wydać na supersukienkę, torebkę, buty, cokolwiek, co sprawi nam radość, ale nie wpłynie na naszą przyszłość…

Efekty tego kursu to znacznie więcej niż nowa praca. Pewność siebie i wiara we własne możliwości to zadowolenie z życia, które przekłada się także na sferę prywatną, relacje z bliskimi. 

MOJA GWARANCJA – TWOJA PEWNOŚĆ

Myślę, że Twoja intuicja podpowiada – tak, tego mi trzeba. Ale Twój mózg może się bronić – poczekaj, tu jest bezpiecznie… może sami coś wymyślimy, coś wykombinujemy…

Rozumiem, że boisz się ryzyka i nie chcesz kupować kota w worku. Jeżeli masz dość sytuacji, w której się znajdujesz i chciałabyś ruszyć z miejsca, może po prostu zacznij od sprawdzenia, co dla Ciebie mam.

Wykup kurs, a ja dam Ci aż 30 dni na to, byś zajrzała we wszystkie jego zakamarki – nagrania, pliki, dostęp do grupy na Facebooku i komplet materiałów. Zacznij korzystać i przekonaj się, czy kurs wpłynie pozytywnie na Twoją przyszłość, czy jednak dasz sobie radę sama.

Całe ryzyko biorę na siebie. Jeśli stwierdzisz, że wiedza, którą się dzielę, nie będzie miała wpływu na Twój rozwój zawodowy, daj mi znać na adres:

izabela@wolyniecsobczak.com, a ja zwrócę Ci całą kwotę.

To jak, jesteśmy umówione?

BONUSY

Oprócz całej wiedzy i wszystkich materiałów, które wcześniej wymieniłam, czekają na Ciebie bonusy!

GRUPA! megawartość – zamknięta grupa na Facebooku, w której ja oraz pozostałe kursantki wspieramy Ciebie, wyjaśniamy, podpowiadamy, konsultujemy każdy temat, pytanie, wątpliwość.

NIE ZOSTAJESZ Z TYM SAMA.

E-book – „Rekrutacja oczami pracodawców i rekruterów”. Wnioski z badania firm i rekruterów, które pomogą Ci sprawnie znaleźć nową pracę.

E-book – „Słowa, które sprzedają”. Poznaj i stosuj słowa, których użycie w CV i na rozmowach o pracę, zwiększa atrakcyjność Twojej kandydatury.

E-book – „9 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas rozmowy rekrutacyjnej”

DLA KOGO JEST TEN KURS

Najprościej byłoby napisać: dla Ciebie. Bo przecież z jakichś powodów weszłaś na tę stronę. Może jesteś niezadowolona ze swojej pracy, ale boisz się zmiany? A może myślisz, że nic szczególnego Cię nie wyróżnia i nie wierzysz, że możesz być atrakcyjną kandydatką?

Stworzyłam ten kurs dla kobiet, które nie boją się wziąć odpowiedzialności za siebie, za swoją pracę i dochody. Chcesz mieć uczucie sprawczości? To cieszę się, że tu trafiłaś.

Pomagam kobietom poznać swoje talenty, uwierzyć w siebie i przygotować się do zmiany pracy. Zamieniam lęk i frustrację na pewność siebie i poczucie własnej wartości. 

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, byś wzięła sprawy w swoje ręce, dołącz do nas już teraz! Serdecznie Cię zapraszam!

DLA KOGO NIE JEST TEN KURS

Nie kupuj tego kursu, jeśli oczekujesz spektakularnych efektów w 2 tygodnie. Jeżeli spodziewasz się, że samo przerobienie lekcji skutkuje znalezieniem nowej pracy, to od razu uprzedzę Cię, że to tak nie działa.

Ten kurs to praca – nie magia. Przemiany, o których mówię, to proces. Bez zaangażowania i chęci z Twojej strony to się nie uda.

Jeśli jednak jesteś gotowa podjąć wysiłek, aby osiągnąć zadowolenie zawodowe i finansowe z radością powitam Cię w gronie uczestniczek kursu! To doświadczenie i wiedza zostają na lata i gdy będziesz chciała zmienić pracę za jakiś czas, to poczucie wartości, pewność siebie i metody i techniki pozostają z Tobą na zawsze.

TERAZ JEST NAJLEPSZY MOMENT, ABY PODJĄĆ ROZSĄDNĄ DECYZJĘ I DOŁĄCZYĆ DO GRONA UCZESTNICZEK

Wahasz się? Rozumiem to. Działanie wymaga odwagi. Ale pomyśl chwilę… czy tkwienie w miejscu, w którym jesteś, przybliży Cię do satysfakcjonującego rozwiązania?

Twoja sytuacja jest specyficzna, może rynek, na którym działasz, jest trudny i czujesz się niepewnie. Zastanów się jednak, w jakiej będziesz sytuacji, jeśli nie zrobisz nic, a rynek stanie się jeszcze trudniejszy.

Nie ma lepszego czasu – czasu, w którym wiedza i wsparcie, które oferuję, przydałyby Ci się bardziej, jeśli naprawdę chcesz znaleźć nową pracę.

Alicja, jedna z moich klientek, miała dokładnie te same dylematy. Bardzo ostrożnie podeszła do tematu, nie była pewna, czy chce inwestować w moje szkolenia.

Przeczytaj jej historię:

Wiem, że decydując się na zdobycie wiedzy, którą mi proponujesz, gwarantuję sobie zdobycie nowej pracy.
Wiem, że pracując w grupie, mam mega wsparcie Twoje i innych dziewczyn, które są w takiej samej sytuacji. Grupa daje motywację do działania i wsparcie w chwilach zwątpienia. Mogę zadać każde pytanie. Nie zostaję z tym wszystkim sama.
Rozumiem, że najszybsze efekty uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na szkoleniu
Wiem, że dostaję 30-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać wiedzę, których nauczę się na szkoleniu.

Gotowa na przemianę? Świetnie się składa! Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, nie zwlekaj z decyzją

TO JAK? ZABIERAMY SIĘ DO PRACY?

Proponuję Ci motywację, wsparcie i wiedzę, która:

 • pomoże Ci podjąć decyzję i w niej wytrwać, pozwoli Ci poznać swój potencjał i zbudować poczucie wartości i pewność siebie,
 • przygotuje Cię na zmianę i uwolni od niepewności,
 • pomoże Ci napisać skuteczne dokumenty aplikacyjne,
 • przygotuje do rozmów kwalifikacyjnych,
 • pokaże, jak budować markę osobistą.

Efekty tego kursu to znacznie więcej niż nowa praca. Pewność siebie i wiara we własne możliwości to zadowolenie z życia, które przekłada się także na sferę prywatną, relacje z bliskimi. 

MASZ TERAZ DWIE MOŻLIWOŚCI...

Zostajesz w miejscu, w którym jesteś. Dajesz sobie czas. Czas, w którym dobre oferty pracy uciekają Ci sprzed nosa. Czas, który przemija, pogłębiając Twoje uczucie niezadowolenia i frustracji. Pieniądze, które możesz zainwestować w kurs, przeznaczysz na inny cel. Możesz też samodzielnie szukać pracy, posiłkując się materiałami dostępnymi w internecie. To też jest OK – wiele osób tak robi. I ja życzę Ci powodzenia!

Otwierasz się na zmianę i mówisz „STOP” poczuciu niskiej wartości. Wybierasz PROCES - specjalnie ułożony program, z silnym wsparciem grupy, mega dawką pozytywnej energii i sprawdzoną wiedzą ekspercką. Dołączasz do grupy ponad 1000 kobiet, którym pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę! Pamiętaj, że dzięki gwarancji niczym nie ryzykujesz.

JESZCZE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

A może masz dodatkowe pytania dotyczące kursu? Przed Tobą jeszcze więcej informacji:

Kiedy szukasz pracy, nie możesz długo czekać, prawda? Dostęp do szkoleń uzyskujesz w dniu zakupu na 12 miesięcy. Wsparcie na grupie na Facebooku, gdzie codziennie możesz mnie pytać o cokolwiek potrzebujesz, uzyskujesz bezterminowo. Oczywiście możesz zrealizować kurs w dużo krótszym czasie i szybko zobaczyć wyniki. Uważam, że w kwestii szukania pracy trzeba działać szybko i do tego Cię zachęcam.

Zależy mi, aby szkolenie było dostępne dla każdego.

Nie jestem w stanie osobiście wesprzeć tylu kobiet, ilu mogę pomóc za pomocą szkolenia. W tej wersji jest ono też korzystniejsze cenowo.

Przez lata doświadczenia w pracy rekrutera jak i coacha kariery wypracowałam proces, którego mogę nauczyć Cię za pomocą kursu online. To wygodne i łatwo dostępne rozwiązanie, bo mogę przekazać Ci wiedzę, wartą kilka tysięcy złotych w prywatnych konsultacjach, za małą część tej ceny.

Poza tym masz moje indywidualne wsparcie na grupie, o wszystko możesz zapytać. Pomogę ja, a także inne uczestniczki kursu – w grupie siła!

Masz moje wsparcie na tajnej grupie na Facebooku. W każdej chwili możesz zadać na grupie pytanie, a ja na bieżąco staram się odpowiadać (odpowiadam w ciągu 24 h, od poniedziałku do piątku, oprócz świąt). Odpowiadam na Wasze indywidualne pytania i konsultuję to, czego potrzebujecie. 

Pytania możesz zadawać na grupie, a jeśli chcesz zadać anonimowo, bo nie czujesz się komfortowo zadać publicznie, to jest do tego specjalna, anonimowa ankieta.

Rozumiem Twoje obiekcje, pewnie nie znamy się jeszcze osobiście. Mimo to wiem, że mogę Cię wesprzeć, jeśli Ty sama zechcesz sobie pomóc.

Widzisz tu wiele opinii moich klientek. Są to kobiety, które dzięki współpracy ze mną na kursach znalazły lepszą pracę.

Przedstawiłam siebie – jestem praktykiem i przekazuję wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia, a nie zdobytą w internecie.

Jednak wiem, że to tylko słowa na stronie internetowej. Dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – jeśli wykupisz kurs i w ciągu 30 dni stwierdzisz, że on Ci nie pomoże, oddam Ci pieniądze. Zależy mi, aby pomagać kobietom, które chcą aktywnie zarządzać swoją karierą, nie chcę mieć niezadowolonych klientek. To znaczy, że możesz zobaczyć, co to jest, nie ponosząc ryzyka.

Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest zdobycie nowej pracy, i chodzisz na rozmowy o pracę lub przygotowujesz się do tego i nie wiesz, jak to zrobić, to gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby, które pomogły już wielu kobietom.

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to, czego szukasz, napisz do mnie – zwrócę Ci pieniądze.

Wydaje się, że wyszukiwanie w Google daje mnóstwo wyników. Kiedy jednak naprawdę próbujesz z nimi coś zdziałać, okazuje się, że brak tam konkretnej informacji, którą możesz zastosować do swojej sytuacji, a powtarzane wszędzie porady (często błędne mity) nie przynoszą efektów.

Możliwe, że fragmenty napisanych przeze mnie informacji znajdziesz w internecie, choćby dlatego, że sama się nimi dzielę, ja jednak oferuję Ci kompletny system – z tego szkolenia dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby sprawnie znaleźć nową pracę, tak żebyś nie musiała sięgać po wiedzę gdzie indziej.

Dodatkowo, żeby usprawnić proces, posługuję się licznymi przykładami, abyś wiedzę z tego kursu wprowadziła w życie szybko i szybko znalazła nową pracę.

Dostęp do kursu na platformie jest na 12 miesięcy. Dostęp do grupy jest na zawsze.

Tak, dokonując zakupu, zaznacz opcję „chcę fakturę VAT” i wypełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem, dane do kontaktu tutaj >>>izabela@wolyniecsobczak.com<<<

Ciągle się zastanawiasz?

Patrzysz i patrzysz na tę stronę, ale ciągle nie wiesz czy warto?

Pozwól, że Ci powiem, co tak naprawdę zyskujesz, inwestując w ten kurs:

 • poczucie wartości i pewność siebie, ponieważ znasz siebie i masz pewność, że jesteś wartościową kandydatką
 • większy luz, bo znika niepewność, niepokój i desperacja, za to pojawia się poczucie kontroli i zasługiwania,
 • więcej ofert pracy, czyli więcej stanowisk do wyboru
 • a to pozwala Ci sięgnąć po pracę, jakiej naprawdę chcesz i od tej pory aktywnie kierować swoją karierą i rozwojem

Pozwól mi zaopiekować się Tobą i poprowadzić do lepszej pracy.

Dojście do tego samodzielnie wymagałoby wielu godzin i dno czasochłonnych przygotowań, a tymczasem świetne oferty pracy umykają Ci sprzed nosa.

Skróć więc sobie drogę − oszczędź sobie niepotrzebne frustracji i mnóstwa straconego czasu – zwłaszcza że teraz naprawdę mamy go niewiele.

Wiem, że możesz być trochę sceptyczna, ale moja propozycja jest bardzo prosta. Możesz sama osądzić, czy kurs jest wart Twojej uwagi. Testuj kurs przez 30 dni, zanim podejmiesz decyzję, czy go zatrzymać. To jak próbna jazda samochodem.

Teraz nadszedł czas, aby pójść w ślady moich szczęśliwych kursantek.

Serdecznie pozdrawiam
Iza Wołyniec-Sobczak