Napisz CV, którym wywrzesz odpowiednie pierwsze wrażenie i znajdziesz dobrą pracę szybciej

Zestaw szkoleń wideo, sprawdzonych szablonów i konkretnych przykładów atrakcyjnego CV z podsumowaniem zawodowym

A co gdyby Twoje CV faktycznie robiło na rekruterach efekt “wow” już od pierwszej chwili? 

Gdybyś wiedziała co tam napisać, by przedstawić się  jako interesująca i wartościowa kandydatka na proponowane stanowisko?

… czy nie pomogłoby Ci to otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy i w efekcie więcej propozycji pracy?

Czy wiesz jak ważne jest Twoje CV, żebyś została zapraszana do dalszego procesu rekrutacji?

Tylko jest problem...

Jeśli nie masz pewności co do tego, co i jak napisane powinno się znaleźć w Twoim CV, to najprawdopodobniej nie widzisz za dużego (albo wcale) odzewu na Twoje aplikacje…

Znajdujesz ogłoszenie, na które chcesz odpowiedzieć i piszesz nowe, albo przyglądasz się swojemu CV, któremu poświęciłaś już duuużo czasu, a i tak nie jesteś do końca pewna – czy tego właśnie oczekuje pracodawca i na co tak właściwie zwraca najbardziej uwagę?

Ta niepewność i brak zaproszeń na rozmowy o pracę sprawiają, że sama zaczynasz kwestionować swoje kompetencje, co podkopuje Twoją pewność siebie…

Tracisz przez to kolejne szanse na dobrą pracę, bo odpadasz już na pierwszym etapie rekrutacji, czyli etapie weryfikacji CV. 

Nie dlatego, że nie jesteś odpowiednią kandydatką, ale dlatego, że nie wiesz, co napisać w CV, żeby pokazać że jesteś warta zaproszenia na rozmowę o pracę.

Większość osób rozsyła podobne CV​…

Szablon z internetu i  sucho wymienione dane, stanowiska, wykształcenie i zainteresowania.

W sumie dla Ciebie to dobrze, pod warunkiem, że Ty wiesz jak się z tego morza nudnych dokumentów wyróżnić w profesjonalny sposób i pokazać, dlaczego warto akurat na Ciebie zwrócić uwagę.

Dlatego dziś mam dla Ciebie ofertę, która uprości Twoje życie.

Naprawdę wystarczy kilka minut, aby spersonalizować swoje CV pod dane stanowisko pracy. Szkolenie i narzędzia, które Ci tu oferuję, pomogą Ci zrobić to sprawnie i bezboleśnie:

Jak napisać CV, którym wywrzesz odpowiednie pierwsze wrażenie i znajdziesz pracę szybciej

Jeśli rozumiesz, że potrzebujesz atrakcyjnego i treściwego CV i próbowałaś uczynić takim swój życiorys, ale ciągle nie działa, albo ciągle nie wiesz jak to zrobić.

I nie chcesz tracić więcej czasu i kolejnych szans na dobrą pracę, to to szkolenie jest dla Ciebie.

Dlaczego uczyć się ode mnie

Znajdziesz tu informacje z pierwszej ręki – jako doświadczony i praktykujący rekruter, wiem z doświadczenia, czego wymagają pracodawcy i czego szukają rekruterzy.  Wiem też w jaki sposób podejmują decyzje o zatrudnieniu konkretnego kandydata.

Jako coach i doradca kariery, znam również problem od strony kandydatów. To znaczy, że znam temat z obydwu stron na wylot.

Wiedza, którą dzielę się tutaj, wynika z lat praktyki jako rekrutera i coacha i doradcy kariery. W ostatnich latach pomogłam setkom kobiet szybko znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Wypracowałam również swoje autorskie metody, które pomagają sprawnie przechodzić przez kolejne etapy procesu rekrutacji.

0-87.jpg

Izabela Wołyniec - Sobczak

Wyobraź sobie, że nie musisz się już zastanawiać co napisać w CV, żeby zainteresować swoją kandydaturą.

Po prostu przeznaczasz kilka minut, by spersonalizować aplikację pod dane ogłoszenie i dzięki temu zaczynasz być zapraszana na rozmowy kwalifikacyjne.

Jaki wpływ miałoby to na rozwój Twojej kariery, a przez to na całe Twoje życie?

Czy nie pomogłoby Ci to otrzymać więcej ofert pracy? 

Czy nie pozwoliłoby wybrać oferty, która Ci najlepiej pasuje? 

Czy nie pomogłoby Ci to szybciej znaleźć pracę, albo sprawniej zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą?

rekrutacja-cv.png

Zdradzę Ci sekret:

Na rozmowy nie są zapraszani kandydaci obiektywnie najlepsi, tylko Ci, którzy potrafią najlepiej się “sprzedać” w dokumentach aplikacyjnych, to znaczy najlepiej przedstawić korzyści z zatrudnienia właśnie siebie.

Dlatego jeśli teraz nikt nie zaprasza Cię na rozmowy, to nie dlatego, że się nie nadajesz…

a najczęściej dlatego, że nie umiesz pokazać w dokumentach dlaczego to właśnie Ciebie powinni wziąć pod uwagę.

Ty również możesz nauczyć się jak to zrobić!

Dlatego przestań się zastanawiać i zamartwiać co z Tobą jest nie tak ( bo to nie chodzi o Ciebie, tylko coś nie tak jest z CV) i zacznij działać z planem – skutecznie profilować swoją aplikację, a oferty się pojawią.

 

Co dokładnie dostajesz wykupując dostęp do szkolenia

Lekcje wideo

Dowiesz się jakie elementy powinno zawierać Twoje CV oraz jak w szybki i prosty sposób profilować podsumowanie zawodowe pod kluczowe wymagania z ogłoszenia, aby pokazać się jako świetna i pasująca kandydatka na daną ofertę pracy.

Szablony i przykłady CV

Skuteczne, sprawdzone szablony zgodne z tym jak powinno wyglądać obecnie CV oraz jakie informacje powinno zawierać, w które możesz wstawić swoje dane. Oraz przykłady wypełnionych CV dla inspiracji.

Przykłady podsumowań zawodowych

od których powinnaś rozpocząć swoje CV, aby już od pierwszych sekund kontaktu z Twoim CV zainteresować rekrutera i zachęcić do przeczytania całego CV oraz do zaproszenia Cię na rozmowę rekrutacyjną

Opinie

Moje skuteczne CV

99 zł

Masz pytania? Tu są odpowiedzi:

Kiedy szukasz pracy, to nie możesz czekać, prawda? Dlatego dostęp do tego kursu otrzymujesz natychmiastowo po dokonaniu zapłaty i możesz zacząć działać. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy, ale możesz go zrealizować i zobaczyć wyniki w znacznie krótszym czasie, wszystko zależy od Ciebie.

W ramach tego kursu nie oferuję żadnych konsultacji, dlatego mogę go zaoferować w tak atrakcyjnej cenie. 

Jeśli chcesz większego wsparcia oferuję pełną wersję kursu “Skuteczne dokumenty aplikacyjne CV i LIST MOTYWACYJNY.” z dostępem do grupy, w której oferuję wsparcie. Zawsze możesz też skontaktować się ze mną w sprawie współpracy indywidualnej.

Jeśli stoisz przed zadaniem wysłania dokumentów aplikacyjnych i nie wiesz jak to zrobić, to gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem, dane do kontaktu tutaj >>>klik<<<

Gwarancja satysfakcji

Przede wszystkim gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

 

O autorce:

Izabela Wołyniec-Sobczak

Praktykuję to, czego tu uczę. Tym się zajmuję na co dzień. Pomagam kobietom zdobyć nową pracę, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową.

Jestem doświadczonym coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę, aby zdobyć lepszą pracę, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje umiejętności. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji, coachingu, komunikacji oraz marketingu, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Jestem autorką książki “Zawodowa Odnowa”, moje artykuły są szeroko publikowane w mediach, występuję na konferencjach. Jestem Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. 

Nie piszę tego wszystkiego, by się chwalić, tylko żeby Ci pokazać, że wiem co robię i że mogę Ci pomóc, jeśli tej pomocy chcesz i potrzebujesz.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie:

Tak, jeśli:

Nie, jeśli:

Zacznij skutecznie aplikować o pracę

© 2021 Izabela Wolyniec-Sobczak. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatnosci / Regulamin
Obrazy wektorowe utworzone przez stories – pl.freepik.com
Przewiń do góry