Co najmniej 2 zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną na 5 wysłanych aplikacji

Odtwórz wideo

Z tym kursem napiszesz treściwe i interesujące CV i List Motywacyjny oraz nauczysz się profilować je pod ogłoszenie o pracę.

Dzięki temu

Zwrócisz uwagę rekruterów jako godny zainteresowania kandydat i zaczniesz otrzymywać więcej zaproszeń na rozmowy.

Oraz

Pożegnasz się z poczuciem niepewności, niepokoju i frustracji a przywitasz uczucie kontroli, aktywnego wpływu na swoja karierę i zasługiwania.

Dzięki czemu

Znajdziesz satysfakcjonującą Cię pracę.

"Od razu zaczęłam dostawać zaproszenia na rozmowy"

Koniec niepewnego zgadywania - co i jak umieścić w aplikacji o pracę.

Znasz to uczucie…

Znajdujesz ogłoszenie, na które chcesz odpowiedzieć i musisz napisać lub przyglądasz się napisanemu już swojemu CV.

Poświęcasz godziny albo i dni na napisanie życiorysu, a i tak nie jesteś do końca pewna – czy tego właśnie oczekuje pracodawca?

A może wysłałaś już wiele życiorysów, ale nie widzisz żadnej odpowiedzi?

Czujesz niepokój.

Boisz się, że słabo wypadasz, albo że coś z Tobą jest nie tak, szczególnie jeśli to jest praca, na której Ci zależy.

Zgadywanie, co napisać w dokumentach aplikacyjnych, nie jest dobrym pomysłem, kiedy od tego, jaką pracę dostaniesz, zależy tak naprawdę Twoja przyszłość.

Szukasz już jakiś czas pracy i nie masz efektów w postaci zaproszeń na rozmowy?

Frustruje Cię, że nie wiesz co tam wpisać, żeby zainteresować rekrutera. Zastanawiasz się czy to z Tobą jest coś nie tak. Sprawę pogarsza fakt, że nie masz informacji zwrotnej – co takiego nie spodobało się w Twoim CV, że do Ciebie nie zadzwonili.

Albo

Dopiero zaczynasz myśleć o szukaniu nowej pracy.

Chcesz pokierować swoją karierą – więcej zarabiać, albo rozwijać się zawodowo i wiesz, że wymaga to zmiany pracy. Problemem jest, że nie masz doświadczenia w szukaniu pracy.

Powiem ci sekret: pracy nie dostają kandydaci obiektywnie najlepsi, tylko Ci, którzy potrafią najlepiej się “sprzedać” pracodawcy, to znaczy najlepiej przedstawić mu korzyści z zatrudnienia właśnie siebie.

Problemem nie jest to, że jesteś nieodpowiednim czy nie najlepszym kandydatem na dane stanowisko, ale to, że Twoja aplikacja nie była odpowiednio zrobiona.
To znaczy, że pytanie nie jest:
– “Czego mi brakuje, że się nie odzywają?” ale 
– “Czego brakuje mojemu CV?”
Kiedy to zrozumiesz i zaczniesz wykorzystywać, to przestaniesz tracić okazje na najlepsze stanowiska na rynku pracy.

Dlatego właśnie stworzyłam kurs – Skuteczne Dokumenty Aplikacyjne – CV i List Motywacyjny.

Znajdziesz tu informacje z pierwszej ręki – jako doświadczony i praktykujący rekruter, wiem z doświadczenia, czego wymagają pracodawcy i czego szukają rekruterzy.  Wiem też w jaki sposób podejmują decyzje o zatrudnieniu kogoś.

Jako coach i doradca kariery, znam również problem od strony kandydatów. To znaczy, że znam temat z obydwu stron na wylot.

Wiedza, którą dzielę się tutaj, wynika z lat praktyki jako rekrutera i coacha i doradcy kariery. W ostatnich latach pomogłam wielu kobietom szybko znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Wypracowałam również swoje autorskie metody, które pomagają sprawnie przechodzić przez kolejne etapy procesu rekrutacji.

0-87.jpg

Izabela Wołyniec - Sobczak

Polecam kursy, są niedrogie a bardzo dobre.

Dokumenty aplikacyjne, jak CV i List Motywacyjny, mogą być zwięzłe, treściwe i zachęcające, niezależnie jaka jest twoja sytuacja.

O Twoim sukcesie decyduje między innymi to, w jakim stopniu spersonalizujesz list pod odbiorcę i czy potrafisz wyczuć i zaspokoić potrzeby firmy / rekrutera.​

To, czego potrzebujesz, to sprawdzona wiedza i system ich przygotowania w taki sposób, aby:

 1. najpierw w ogóle zwrócić uwagę rekrutera,
 2. a potem zachwycić treścią na tyle, by zaprosił Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

CV i List motywacyjny to nie jest coś nad czym masz się zastanawiać – ile napisać, jak zwięźle napisać lub jak treściwie, jak ma wyglądać, co jest najważniejsze i jak to w ogóle zrobić, żeby miało sens?

Nie jest to też mało znaczący świstek papieru.

CV i LM to podstawa Twojej aplikacji na dane stanowisko i dlatego ma być przemyślane i działać jak najskuteczniejsza oferta.

Nie chcesz spędzić następnych miesięcy na tym, żeby samej zdobywać doświadczenie w temacie, lepiej (i taniej, bo mniej oszczędności zużywasz) szybko znaleźć nową pracę, prawda?

Pisanie aplikacji o pracę to proces i jeśli podążasz za sprawdzonym procesem, to będziesz dokładnie wiedziała, co w swoim CV napisać, w zależności od Twojej indywidualnej sytuacji i od stanowiska, na które aplikujesz.

To znaczy, że niezależnie czy :

 • brak Ci doświadczenia

 • masz za dużo i zbyt różnych doświadczeń

 • nie wiesz które doświadczenia i jak opisać

 • nie umiesz pisać zwięźle, albo właśnie piszesz zbyt zwięźle

 • nie masz pojęcia co napisać pod dane stanowisko pracy

 • nie wiesz jak napisać podsumowanie zawodowe

 • nie wiesz jak ze swojego doświadczenia wyłowić sukcesy i atuty, żeby przekonująco przedstawić swoje kompetencje

 • itd…

Twoja sytuacja nie jest wyjątkowa. Ktoś już kiedyś w niej był i są sposoby by sobie z nią poradzić, potrzebna Ci tylko pomocna dłoń, którą właśnie Ci oferuję.

Zgadywanie i niepewność kosztują Cię dużo energii i zabierają Ci poczucie pewności siebie, które przydają się bardzo podczas szukania pracy.

Zasługujesz na to, by z pewnością sięgnąć po pracę jakiej chcesz.

Możesz spędzić następne kilka miesięcy na próbowaniu,czy informacje i szablony z internetu działają, albo możesz teraz skorzystać ze sprawdzonych w praktyce informacji, poukładanych w prosty system krok po kroku i znaleźć pracę szybciej.

Zapraszam Cię na szkolenie online:

Skuteczne dokumenty aplikacyjne CV i LIST MOTYWACYJNY

"Pomogła mi zdefiniować co umiem, w czym jestem dobra, jakie mam sukcesy, tak że poczułam się bardzo wartościową kandydatką"

Co osiągniesz z tym szkoleniem

MODUŁ I - Twoje skuteczne CV

Wyróżnisz się z morza innych aplikacji

Tworząc swoje dokumenty sama, według procesu, który Ci proponuję, wyróżnisz się z morza CV, które wyglądają tak samo, a przede wszystkim nie dostarczają rekruterowi informacji, na których mu zależy. Dowiesz się, jak wyróżnić CV wyglądem, ale – co najważniejsze, tym co piszesz na początku. Znajdziesz tu moją autorską metodę – 3-stopniowy schemat podsumowania zawodowego – na rozpoczęcie CV w sposób, który wybudza rekrutera z marazmu czytania kolejnej, takiej samej aplikacji, wraz z przykładami z różnych branż.

"Widzę, że dobrze działa podsumowanie zawodowe, bo do tego nawiązują rekruterzy na spotkaniach, a sama bym tego nie wymyśliła"

Napiszesz dokumenty pod konkretne ogłoszenie o pracę

Sama sprofilujesz dokumenty pod konkretne ogłoszenie, bo takie aplikacje mają największe szanse powodzenia. W kursie znajdziesz przykłady jak krok po kroku wyłowić z ogłoszenia co należy napisać w dokumentach aplikacyjnych. Nie trzeba zgadywać, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać i jak tę wiedzę skutecznie wykorzystać.

(To nie znaczy, że CV trzeba zawsze pisać od nowa, ale małe zmiany w CV pod ogłoszenie o pracę, czasami robią ogromną różnicę.)

Opowiesz nieszablonowo i profesjonalnie o swoim doświadczeniu i osiągnięciach

Czytanie kolejnej listy zakresu obowiązków, gdzie każdy wpisuje te same sformułowania, grozi tym, że rekruter albo w ogóle nie czyta Twojego CV, albo czyta, ale nie ma jasności co do tego, że jesteś dobrym kandydatem. Dowiesz się z kursu w jaki sposób używać narracji do wzbudzenia pozytywnych emocji i zainteresowania u rekrutera.

Na konkretnych przykładach i z pomocą prostej formuły pokażę Ci, jak zamienić nadużywane zwroty w opis dostosowany do ogłoszenia na które aplikujesz. Dzięki temu wypiszesz najistotniejsze osiągnięcia na poszczególnych stanowiskach, w sposób, który pomoże rekruterowi zrozumieć, czemu jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko.

"Pani Izabela nauczyła mnie jak opisać doświadczenie, aby było interesujące dla pracodawcy"

Zaaplikujesz na wybrane stanowisko, nawet jeśli brak Ci doświadczenia

W kursie znajdziesz pomysły, przykłady i inspiracje na to, jak stworzyć aplikację, kiedy nie masz jeszcze dużego doświadczenia w danej branży, tak, by mimo to zainteresować sobą rekrutera i zdobyć szansę na rozmowę, a później na zdobycie tego doświadczenia.

Napiszesz swoje CV - krok po kroku

Będzie unikalne i napisane pod daną ofertę, dzięki temu pracodawca zaprosi Cię na rozmowę. W kursie przejdziemy każdy możliwy element CV i konkretnie podpowiem Ci co w życiorysie ująć i w jaki sposób oraz co jest tam zupełnie niepotrzebne, co warto odpuścić.

Dobrze napisane CV i odzew od rekruterów poprawiają też Twoje samopoczucie i samoocenę, co jeszcze bardziej pomaga zdobyć dobrą pracę.

"Tam jest wszystko, już nic więcej nie trzeba szukać, przykłady, konkrety, jak z dzieckiem za rączkę :-D"

Dodatkowo:

Dowiesz się również, czego absolutnie nie pisać w CV i jakie są wymagania formalne dla tego typu dokumentów – dobrze znać najczęściej popełniane błędy i nie podkopywać swoich szans na rozmowę kwalifikacyjną błędami, których łatwo uniknąć.

Jak zadbać o swój wizerunek i jego spójność z CV w sieci na wypadek, gdyby rekruterzy wyszukali Cię i Twoje profile na mediach społecznościowych w internecie.

Wszystko czego uczę, popieram konkretnymi przykładami z życia wziętymi, żebyś nie została z wiedzą, z którą nie wiesz co zrobić.

Co osiągniesz z tym szkoleniem

MODUŁ II - List Motywacyjny

List motywacyjny to swego rodzaju narzędzie do „sprzedaży” siebie. Pozwala też zrobić dobre i profesjonalne pierwsze wrażenie. Zachęca do zapoznania się z CV. Czyli zwiększa Twoje szanse na to, by zaproszono Cię na rozmowę, oczywiście tylko jeśli jest odpowiednio zrobiony.

Stworzysz ciekawy list motywacyjny

Czyli dowiesz się jakie informacje o firmie znaleźć i na jakie zwrócić uwagę. Czego pracodawcy i rekruterzy szukają w Listach motywacyjnych i oczywiście jak to w swoim liście zawrzeć.

Co napisać, żeby rekruter wiedział dlaczego ma zwrócić na Ciebie uwagę i rozmawiać z Tobą dalej.

Napiszesz List Motywacyjny zdanie po zdaniu

Dokładnie i po kolei – od czego zacząć, czym zachwycić, jak i czy w ogóle go rozwijać i jak zakończyć, żeby rekruter miał pewność, że ma do czynienia z profesjonalistką, z którą warto dalej porozmawiać.

"10 wysłanych aplikacji, 3 rozmowy i jedna nowa praca!"

Co tak naprawdę osiągniesz z tym szkoleniem:

"Dzięki Pani poradom, jak pisać w obecnych czasach CV, miałam odzew z każdego miejsca, gdzie je wysłałam. Czułam, że jest naprawdę dopracowane i dobre."

Co osiągniesz z tym szkoleniem

MODUŁ III - Jak zmienić branżę / zawód / przekwalifikować się?

Zrobiłaś właśnie pierwszy krok i zdecydowałaś, że chcesz zmienić branżę? Teraz przed Tobą kolejne wyzwanie – znalezienie pracy w nowym zawodzie.

Pokażę Ci, że jeśli dobrze wszystko zaplanujesz, zmiana nie musi być bolesna, a Ty szybko zaczniesz cieszyć się ze swojej zawodowej przemiany.

Pamiętaj, jeśli czujesz się źle w tym co robisz, nigdy nie jest za późno na zmianę zawodową. No bo pomyśl teraz chwilę – ile lat zostało Ci do emerytury? I czy chcesz przez te wszystkie lata robić to co teraz? Twoja decyzja!

Poznasz dokładny proces zmiany zawodowej

Krok po kroku – nauczysz się co należy zrobić i jakie działania podjąć, aby z sukcesem przejść proces zmiany branży, zawodu, jak to zrobić, aby się przekwalifikować. Bo nigdy na to nie jest za późno! 

Przeprowadzę Cię przez to z tym kursem i moim osobistym wsparciem na grupie.

Co osiągniesz z tym szkoleniem

MODUŁ IV - Jak wykorzystać ukryty rynek pracy przy poszukiwaniu pracy? Skuteczne metody i narzędzia szukania pracy.

Gdy chcesz znaleźć pracę, wydaje się, że nie ma nic prostszego. Wchodzisz na popularne portale z ogłoszeniami i…okazuje się, że nie ma nic ciekawego.

Zanim zrezygnujesz ze zmiany pracy poznaj ukryty rynek pracy. Dlaczego funkcjonuje i jak skorzystać z jego dobrodziejstw? Ukryty rynek pracy to taki, w którym pracodawcy szukają pracowników w nieoficjalny sposób. Nazywamy go ukrytym, bo firmy wolą czasami dyskretne wyszukiwanie kandydatów, Dla Ciebie – osoby poszukującej pracy, najważniejsze jest, aby korzystać z ukrytego rynku pracy i tym samym zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie. 

Zaczniesz działać na ukrytym rynku pracy

Czy wiesz, że wiele firm nie daje ogłoszeń z ofertami pracy gdy szuka nowego pracownika? Słyszałaś o ukrytym rynku pracy? Ukryty rynek pracy to nie jest loża vipów, do której trzeba mieć specjalny dostęp. Opisane w kursie kroki sprawią, że nie będziesz musiała już martwić się małym wyborem ciekawych ogłoszeń. Sama zadbasz o ciekawą pracę wykorzystując najlepsze metody i narzędzia na szukanie pracy na rynku ukrytym.

Co osiągniesz z tym szkoleniem

MODUŁ V - Jak zdobyć pracę w firmie, która nie szuka pracowników? Czyli „cold mailing” w rekrutacji.

Cold e-mailing to wysyłanie CV i listu motywacyjnego do firm, w których chcesz pracować, mimo że oficjalnie nie szukają pracownika. Cold mailing to zjawisko bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. U nas niektórzy nazywają to „listem spekulacyjnym” i również coraz częściej jest on wykorzystywany przy szukaniu pracy.

To działa! Zobacz, jak możesz to zrobić.

Zaaaplikujesz do firm, w których chcesz pracować

Jeśli myślisz, że nie wypada pisać do kogoś kogo nie znasz, bo nie szuka obecnie pracownika, to bardzo się mylisz. Na rynku pracy to najodważniejsi dostają najlepsze stanowiska! Nauczę Cię jak napisać aplikację, aby dostać pracę w firmie, w której TY chcesz pracować. Odważysz się i zrobisz to 😉

Co dostajesz z tym szkoleniem

5 BONUSÓW

Dodatkowe materiały, które pomogą Ci w skutecznym znalezieniu pracy.

9 błędów najczęściej popełnianych przez kobiety podczas rozmowy rekrutacyjnej

Przestań rzucać sobie kłody pod nogi, posłuchaj doświadczonej rekruterki.

33 pytania od rekrutera

Kiedy Twoje nowe dokumenty aplikacyjne przyniosą zaproszenia na rozmowy, będzie czas przygotować się na najczęstsze pytania rekruterów.

LinkedIn - daj się znaleźć pracy

Zoptymalizujesz swój profil tak, aby rekruterzy sami mogli Cię znaleźć i dotrzesz do ofert pracy, które nie są ogłaszane.

Rekrutacja oczami pracodawców i rekruterów

Wnioski z badania firm i rekruterów, które pomogą Ci sprawnie znaleźć nową pracę

Słowa, które sprzedają

Poznaj i stosuj słowa, których użycie w CV i na rozmowach o pracę, zwiększa atrakcyjność Twojej kandydatury

Co dostajesz z tym szkoleniem

WSPARCIE:

Razem z kursem otrzymujesz na zawsze dostęp do tajnej grupy na Facebooku

W grupie masz możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam i pomagam. Organizuję tam też cotygodniowe spotkania live, na których również odpowiadam na pytania i konsultuję konkretne problemy i wątpliwości. Chcę Cię upewnić, że nie zostajesz z wiedzą i ćwiczeniami sama, bo dla mnie najważniejsze jest, abyś czuła się pewnie i miała rezultaty jak najszybciej.

Co dostajesz z tym szkoleniem

FORMAT SZKOLENIA:

Filmy

Objaśnienia omawianych tematów w postaci filmów

Lekcje

W formie plików PDF z możliwością pobrania i wydrukowania

Ćwiczenia

Autorskie metody, przykłady i ćwiczenia, z którymi wprowadzisz wiedzę w życie

Materiały dodatkowe

Materiały instruktażowe i przykładowe do precyzyjnego zobrazowania omawianych zagadnień

Dostęp do tajnej grupy na Facebooku

Pracując z kursem masz w grupie dostęp do mnie i możliwość zadawania pytań oraz spotkań live

Konsultacje

Jeśli będziesz potrzebowała spotkania indywidualnego, zaproponuję specjalną cenę dla uczestniczek kursu.

Dołącz do kursu

Zastanów się, ile kosztuje Cię każdy kolejny miesiąc bez pracy? 

2 000 zł? 4 000 zł? więcej?

Bez tej wiedzy tracisz pieniądze z każdą kolejną wysłaną aplikacją. 

To niewielka inwestycja, która zwróci Ci się bardzo szybko.

kurs online

Wykupujesz dostęp do kursu online: Skuteczne dokumenty aplikacyjne CV i LIST MOTYWACYJNY

269 zł

Gwarancja satysfakcji

Przede wszystkim gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

Spis treści szkolenia

"Żałuję, że nie poznałam Cię wcześniej, bo bym była pół roku do przodu, bez frustracji, bez stresu i bez problemów finansowych"

O autorce:

Izabela Wołyniec-Sobczak

Dlaczego uczyć się ode mnie?

Praktykuję to, czego tu uczę. Tym się zajmuję na co dzień. Pomagam kobietom zdobyć pracę marzeń, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową.

Jestem doświadczonym coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę, aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje umiejętności. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rekrutacji, coachingu, komunikacji oraz marketingu, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Jestem autorką książki “Zawodowa Odnowa”, moje artykuły są szeroko publikowane w mediach, występuję na konferencjach. Jestem Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. 

Nie piszę tego wszystkiego by się chwalić, tylko żeby Ci pokazać, że wiem co robię i że mogę Ci pomóc, jeśli tej pomocy chcesz i potrzebujesz.

Masz pytania?

Tu znajdziesz odpowiedzi (wystarczy kliknąć)

Kiedy szukasz pracy, to nie możesz czekać, prawda? Dlatego dostęp do tego kursu otrzymujesz natychmiastowo po dokonaniu zapłaty i możesz zacząć działać. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy, ale możesz go zrealizować i zobaczyć wyniki w znacznie krótszym czasie, wszystko zależy od Ciebie.

Na zawsze masz moje wsparcie na tajnej grupie na Facebooku. W każdej chwili możesz zadać na grupie pytanie, a ja na bieżąco staram się odpowiadać ( odpowiadam w ciągu 24h PN-PT, oprócz świąt). Co tydzień na tajnej grupie jest spotkanie ze mną na żywo w postaci live, podczas którego również odpowiadam na Wasze indywidualne pytania i konsultuję to co potrzebujecie.

Tak, dokonując zakupu zaznacz opcję „chcę fakturę VAT” i wypełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jeśli stoisz przed zadaniem wysłania dokumentów aplikacyjnych i nie wiesz jak to zrobić, to gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

(Gwarancja przestaje działać jeśli wykorzystasz konsultacje z pakietu premium lub jeśli zasięgniesz indywidualnej pomocy na grupie na Facebooku)

Wydaje się, że wyszukiwanie w google daje mnóstwo wyników, kiedy jednak naprawdę próbujesz z nimi coś zdziałać okazuje się, że brak tam konkretnej informacji, którą możesz zastosować do swojej sytuacji a powtarzane wszędzie porady (często błędne mity) nie przynoszą efektów.

Czy naprawdę myślisz, że proponowane szablony mogą Cię wyróżnić z morza aplikantów?

Jako rekruter powiem Ci, że to od razu widać kiedy aplikant użył gotowych szablonów i nie przyłożył się do stworzenia unikalnej aplikacji, taka aplikacja przegrywa z tymi profesjonalnymi jeszcze zanim rekruter dojdzie do wykształcenia i doświadczenia.

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem, dane do kontaktu tutaj >>>klik<<<

Ciągle się zastanawiasz?

Patrzysz i patrzysz na tę stronę, ale ciągle nie wiesz czy warto?

Pozwól, że Ci powiem, co tak naprawdę zyskujesz inwestując w ten kurs:

Bo to, że więcej zaproszeń na rozmowy, to oczywiste, ale jednocześnie:

 • więcej ofert pracy, czyli więcej stanowisk do wyboru, więc również:
 • większe poczucie wartości na rynku pracy (ponieważ masz pewność, że wszystko z Tobą jest “tak”)
 • czyli ponieważ znika niepokój i desperacja to pojawia się poczucie kontroli i zasługiwania,
 • a to pozwala Ci na większy luz i pewność siebie, co z kolei:
 • pozwala Ci sięgnąć po pracę, jakiej naprawdę chcesz
 • i od tej pory aktywnie kierować swoją karierą i rozwojem

Czyli tak naprawdę: