Zbuduj profil na LinkedIn i otrzymuj oferty pracy od rekruterów

Odtwórz wideo

Czy wyobrażasz sobie sytuację, w której otrzymujesz zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne i propozycje pracy?
Chcesz być w takiej sytuacji?

Szukając pracy jedynie poprzez odpowiadanie na ogłoszenia pozbawiasz się dostępu do ukrytego rynku pracy, na którym rekruterzy szukają Ciebie.

Firmy na całym świecie korzystają z LinkedIn, aby przekazywać informacje o firmie, budować jej wizerunek a także pozyskiwać kandydatów do pracy. Zatem Twoja obecność na LinkedIn jest równoznaczna ze znalezieniem się w samym centrum systemu, który inspiruje oraz stymuluje rozwój firm i profesjonalistów.

W wielu projektach rekrutacyjnych wcale nie dochodzi do publikacji ogłoszenia o pracę, jeśli rekruterzy czy headhunterzy są w stanie sami znaleźć odpowiednich kandydatów na LinkedIn. 

Posiadanie odpowiedniego profilu na LinkedIn to warunek niezbędny, aby znaleźć się w gronie osób wyszukiwanych przez headhunterów.
Jeśli nie masz profilu na LinkedIn, to omija Cię mnóstwo propozycji pracy.

Czy LinkedIn naprawdę działa?

Działa, zobacz przykładowe opinie moich klientek, które dostały pracę przez Linkedin. Po zbudowaniu pełnego profilu i odpowiedniemu opisaniu słowami kluczowymi, profile dziewczyn zaczęły się indeksować w wynikach wyszukiwania rekruterów i zaczęły dostawać oferty pracy.

refer_LI_aga-sobczyk.jpg

Jeśli nie masz jeszcze profesjonalnego profilu na LinkedIn to omija Cię mnóstwo propozycji pracy i podkopujesz swoją szansę na rozwój Twojej kariery.

Kompletnie nie znasz się na LinkedIn?

Nie ma problemu, to szkolenie jest zaplanowane właśnie tak, żebyś się tego nauczyła. Z moją pomocą zbudujesz krok po kroku swój profil, zbudujesz swoją markę osobistą, i nauczysz się korzystać z tej biznesowej platformy społecznościowej.

Skąd ja to wszystko wiem?

Bo na co dzień korzystam z LinkedIn wyszukując Kandydatów do projektów rekrutacyjnych.
Jestem coachem kariery, doradcą zawodowym, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i zagorzałą propagatorką LinkedIn.
Od lat wspieram kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Wszystko czego tu uczę wynika z lat praktyki w pracy rekrutera i również coacha i doradcy kariery. Wielu kobietom pomogłam znaleźć szybko satysfakcjonującą pracę.

Wypracowałam również swoje autorskie metody, które pomagają sprawnie przechodzić na kolejne poziomy procesu rekrutacji.

EMI_0403a-—-kopia-scaled.jpg

Izabela Wołyniec - Sobczak

Z profesjonalnym profilem na LinkedIn znajdziesz się w wynikach wyszukiwania rekruterów i headhunterów, którzy na LinkedIn SZUKAJĄ KANDYDATÓW DO PROJEKTÓW REKRUTACYJNYCH i zaczniesz otrzymywać propozycje pracy.

Zapraszam Cię na szkolenie online:

Zbuduj profil na LinkedIn i otrzymuj oferty pracy od rekruterów

Co osiągniesz z tym szkoleniem

Zbudujesz swój profil od podstaw

 • Założysz i zbudujesz, krok po kroku, swój profil aż do poziomu mistrzowskiego.
 • Poznasz, które elementy profilu są najważniejsze, aby na nich się skupić konfigurując profil. Przykładowa ciekawostka: posiadając profesjonalne zdjęcie profilowe, wg statystyk LinkedIn’a jest do 14x więcej wyświetleń profilu vs profil osoby, która nie ma zdjęcia.
 • Zobaczysz jak stworzyć indywidualny „linkedinowy” adres internetowy aby wyświetlać się w najpopularniejszych wyszukiwarkach.
 • Pokażę Ci jak skonfigurować ustawienia profilu i zdecydować które informacje mają być widoczne dla wszystkich, gdzie zmienić hasło, jak blokować kontakty, kto może zobaczyć Twój profil i wiele innych ustawień prywatności.

Zaprezentujesz się jako profesjonalistka

 • Pokażę Ci jak napisać dobry nagłówek zawodowy, który jasno komunikuje kim jesteś zawodowo.
 • Napiszesz skuteczne podsumowanie zawodowe, bo to jest kluczowe miejsce, które decyduje czy zainteresujesz rekrutera czy nie. Nauczę Cię jak dodać prestiżu własnej osobie, pisząc w odpowiedni sposób o swoim doświadczeniu i osiągnięciach. Jak zwiększyć wiarygodność swojego profilu i jakich słów unikać.

Zoptymalizujesz profil tak, aby praca szukała Cię sama

 • Nauczysz się wykorzystywać SEO i dowiesz się jak zoptymalizować profil, gdzie zastosować słowa kluczowe i które miejsca są najważniejsze, aby dać się wyszukać rekruterom i headhunterom.
 • Dowiesz się jakie konkretne działania dodatkowo wpływają na pozycję Twojego profilu i sama skonfigurujesz profil wg wskazówek ze szkolenia.
 • Powiem Ci, które elementy profilu warto uzupełnić, choć wydawały by się mało istotne. Jak twierdzi LinkedIn 42% pracodawców sprawdza też dodatkowe działania, które podejmujemy.
 • Pokażę Ci w którym miejscu włącza się funkcję, która pokazuje Twój profil rekruterom korzystającym z LinkedIn Recruiter, że jesteś otwarta na nowe wyzwania, aby mogli znaleźć Cię w oparciu o Twoje zdefiniowane zainteresowania karierą. Nie martw się, jest to ukryte przed rekruterami, którzy mogą pracować w Twojej obecnej firmie, lub powiązanej firmie.

Będziesz aktywna na LinkedIn by budować swoją markę osobistą

 • Zobaczysz jak zdobyć rekomendacje na profilu, które zwiększają Twoją wiarygodność w oczach rekruterów i partnerów biznesowych.
 • Pokażę Ci gdzie szukać ofert pracy na LI i jak zasubskrybować powiadomienia o nowych ofertach dla Ciebie.
 • Dowiesz się jak wyszukać grupy, dołączyć do nich i dlaczego warto korzystać z grup dyskusyjnych.
 • Nauczysz się publikować posty, a także pisać i publikować artykuły na LinkedIn’owym blogu, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem, budując jednocześnie wizerunek specjalisty. Pokażę Ci gdzie się sprawdza statystyki Twoich publikacji, czyli ile osób wyświetliło publikację, z jakich firm, z jakich stanowisk i z jakich regionów.

Dodatkowo

 • Pokażę Ci jak zrobić profil w obcym języku, jeśli chcesz mieć profil polskojęzyczny i drugi do kontaktów międzynarodowych.
 • Pokażę Ci przykładowe profile, które się wyróżniają i mogą być inspiracją dla Twojego zawodowego profilu.

Wszystko czego uczę popieram konkretnymi przykładami z życia wziętymi, żebyś nie została z wiedzą, z którą nie wiesz co zrobić.

Co dostajesz z tym szkoleniem

WSPARCIE:

Razem z kursem otrzymujesz na zawsze dostęp do tajnej grupy na Facebooku

W grupie masz możliwość zadawania pytań, na które na bieżąco odpowiadam i pomagam. Chcę Cię upewnić, że nie zostajesz z tą wiedzą sama, bo dla mnie najważniejsze jest, abyś czuła się pewnie i miała rezultaty jak najszybciej.

Co dostajesz z tym szkoleniem

FORMAT SZKOLENIA:

Filmy

Wideo-szkolenie - 9 wideo-lekcji, z którymi kliknięcie po kliknięciu założysz i zbudujesz profil LinkedIn od podstaw aż do poziomu mistrzowskiego! 

Dostęp do tajnej grupy na Facebooku

Pracując z kursem masz w grupie dostęp do mnie i możliwość zadawania pytań

Konsultacje

Jeśli będziesz potrzebowała indywidualnego spotkania ze mną, zaproponuję specjalną cenę, dla uczestniczek kursu.

Dołącz do kursu

Nie pozwól, żeby najlepsze etaty przechodziły Ci koło nosa, daj się znaleźć pracy! Wykorzystaj potencjał ukrytego rynku pracy i ofert, które nigdy nie trafiają do ogłoszeń.

kurs online

Wykupujesz dostęp do kursu online: Zbuduj profil na LinkedIn i otrzymuj oferty pracy od rekruterów

Cena kursu 269 zł

Gwarancja satysfakcji

Przede wszystkim gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby i pomogły już wielu kobietom (mężczyznom również).

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

O autorce

Izabela Wołyniec-Sobczak

Dlaczego uczyć się ode mnie?

Praktykuję to, czego tu uczę. Tym się zajmuję na co dzień. Pomagam kobietom zdobyć pracę marzeń, osiągnąć sukces zawodowy i niezależność finansową.

Jestem doświadczonym coachem i doradcą kariery, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu i trenerem umiejętności miękkich.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji oraz w rekrutacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Jestem autorką książki “Zawodowa Odnowa”, moje artykuły są szeroko publikowane w mediach, występuję na konferencjach. Jestem Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. 

Nie piszę tego wszystkiego by się chwalić, tylko, żeby Ci pokazać, że wiem co robię i że mogę Ci pomóc jeśli tej pomocy chcesz i potrzebujesz

Masz pytania?

Tu znajdziesz odpowiedzi (wystarczy kliknąć)

Kiedy szukasz pracy, to nie możesz czekać, prawda? Dlatego dostęp do tego kursu otrzymujesz natychmiastowo po dokonaniu zapłaty i możesz zacząć działać. Dostęp do kursu otrzymujesz na 12 miesięcy, ale możesz go zrealizować i zobaczyć wyniki w znacznie krótszym czasie, wszystko zależy od Ciebie.

Przez cały czas masz moje wsparcie w specjalnej, tajnej grupie na Facebooku. Odpowiadam w ciągu 24h PN-PT (oprócz świąt). 

Tak, dokonując zakupu zaznacz opcję „chcę fakturę VAT” i wypełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Rozumiem Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to czego szukasz, to napisz do mnie, zwrócę Ci pieniądze.

(Gwarancja przestaje działać jeśli wykorzystasz konsultacje z pakietu premium lub jeśli zasięgniesz indywidualnej pomocy na grupie na Facebooku)

Przede wszystkim jeśli sprawnie przejdziesz ten kurs i zastosujesz go, to nie będzie Ci dłużej potrzebny.

Moją misją jest pomóc jak największej liczbie kobiet znaleźć sprawnie dobrą pracę, dlatego oferuję oprócz pracy indywidualnej również niedrogie kursy online  i książkę – by ta wiedza była dostępna dla każdego.  Kiedy kupujesz mój kurs, zależy mi byś osiągnęła z nim wyniki, stąd moja oferta wsparcia na grupie. Ja daję Ci wiedzę, ale Ty musisz to zastosować, żeby zadziałało i przyniosło efekty. W razie wątpliwości chętnie Ci pomogę, ale fizycznie nie jestem w stanie pomagać wszystkim odpisując w nieskończoność na pytania w grupie.  Dlatego ograniczam pomoc czasowo, by nagrodzić te z Was, które sprawnie działają i by zrobić przestrzeń dla następnych, którym mogę pomóc. 

Zawsze możesz się ze mną skontaktować, chętnie odpowiem, dane do kontaktu tutaj >>>klik<<<

Ciągle się zastanawiasz?

Patrzysz i patrzysz na tę stronę, ale ciągle nie wiesz czy warto?

Jeśli chcesz otrzymywać oferty pracy od rekruterów

oraz

chcesz na co dzień korzystać z LinkedIn, aby rozwijać się zawodowo

to

czas założyć i dopracować do mistrzostwa swój profil na LinkedIn!