KURS ZAWODOWA ODNOWA

Jak znaleźć pomysł na nową drogę zawodową, aby realizować swoje pasje i wstawać codziennie rano z uśmiechem na twarzy

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby znaleźć pomysł na nową ścieżkę zawodową:

 • Poznaj i zdefiniuj swoje wartości, talenty, umiejętności i mocne strony;
 • Odkryj swój potencjał i predyspozycje zawodowe; 
 • Wzmocnij poczucie wartości i pewność siebie;
 • Zamień blokujące Cię przekonania na wspierające;
 • Poszukaj pomysłu na siebie, analizując rynek pracy z nowej perspektywy;
 • Osiągnij upragnione spełnienie zawodowe.

 

Nawet gdy w tej chwili zupełnie nie wiesz, co chcesz robić, brakuje Ci pewności siebie i czujesz lęk przed zmianą, a nowa praca wydaje Ci się nierealna.

PRZECZYTAJ, ZANIM ZNOWU ODPUŚCISZ, BO…

👉 nie wiesz, co chciałabyś w życiu robić

👉 nie masz pomysłu, czym mogłabyś się zajmować

👉 nie chcesz ryzykować i ciągle tkwisz w miejscu

👉 nie wierzysz, że Tobie też się uda

Marzysz o nowej pracy, ale nie wiesz, co chcesz robić.

Obserwujesz kobiety, które lubią swoją pracę i też byś tak chciała, ale strach przed zmianą powstrzymuje Cię przed działaniem?

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu zawodowym nadszedł czas na nowy rozdział, ale nie wiesz, czym się zająć i w jakim kierunku podążać, przeczytaj te informacje.

“Bardzo, bardzo ci dziękuję! Mam już nowy pomysł na siebie. Przyznaję, to nie było łatwe i przyjemne, te twoje ćwiczenia orają umysł. Ale jest efekt❤️ wiem co chcę robić i już doszkalam się i zaczęłam nawet wysyłać CV.”
“Dzięki Iza za to, że pomogłaś mi uwierzyć w siebie. Kobiety, musimy mieć więcej wiary w siebie, bo nikt nas nie doceni, jeśli same nie poznamy swojej wartości. Gdy wiem kim jestem, to od razu wiem co mam robić, co chcę robić!”
“Dzięki szkoleniu u Pani Izy udało mi się zdobyć pracę marzeń! Jestem w gronie szczęśliwców, którzy wstają codziennie rano z poczuciem, że moja praca ma sens, a ja pracuję w zgodzie ze sobą. Więc ponownie polecam, polecam, polecam!!!"
“Mogę śmiało powiedzieć, że Iza sprowadziła mnie na właściwe tory, podpowiedziała, w jakim kierunku powinnam podążać i pomogła mi odkryć cechy i predyspozycje, które posiadam, a których nie byłam świadoma. Wykorzystywałam je w codziennym życiu, a nie byłam świadoma, że mogą się one przydać w pracy.”
“Iza dziękuję Ci, że otworzyłaś mi oczy na to, jaki potencjał tkwi we mnie. Ja dziś jestem pewna, że każdy ma potencjał, tylko trzeba go odkryć. Bez Ciebie... cóż, pewnie z czasem znalazłabym pracę, ale pewnie coś przeciętnego, poniżej moich kompetencji.”
"Dziękuję za kurs, który u Pani zakupiłam... Dzięki pani znalazłam w sobie odwagę na dokonanie zmian w moim życiu."

MOŻE TO WŁAŚNIE TY?

 • masz dość obecnej pracy – wiesz, że to nie jest Twoja praca marzeń i nie chcesz w niej utknąć do emerytury;

 • czujesz, że musisz coś zmienić, ale kompletnie nie wiesz, jak się do tego zabrać;

 • brakuje Ci poczucia, że masz światu coś do zaoferowania; 

 • może boisz się, że nie jesteś wystarczająco dobra i nie dasz sobie rady;

 • a w dodatku martwisz się, że zrezygnujesz z obecnej pracy, a nowa okaże się pomyłką daleką od Twoich wyobrażeń.

Odnajdujesz się przynajmniej w jednej z powyższych sytuacji?

Każda z tych obaw blokuje Cię przed działaniem, pogarszając Twoje samopoczucie i osłabiając wiarę we własne możliwości. Jak wyrwać się z błędnego koła lęku i własnych ograniczeń?

A gdybym powiedziała Ci, że znalezienie nowego pomysłu na siebie jest w Twoim zasięgu i możesz to zrobić?

Potrzebujesz WSPARCIA – doświadczenia i wiedzy mentora oraz motywacji, odwagi i wiary w siebie, by powiedzieć „koniec” wiecznym rozterkom i niepewności. Zrób krok w stronę nowej drogi zawodowej!

Oto opinie moich klientek:

Zaufałam Izie, bo sama osobiście przeszła taką zmianę. I to jest dla mnie najlepsza rekomendacja! Że wie co mówi i wie co robić, bo doświadczyła tego na własnej skórze. Jej historia utwierdziła mnie w przekonaniu, że mimo 40 lat mogę wszystko zmienić, zacząć od nowa, że nigdy nie jest za późno. Jest bardzo ciepłą osobą i przez swoje doświadczenia osobiste rozumie nas jak nikt! Efekt jest taki, że wiem już co chcę robić, kończę właśnie ostatni kurs i już mam pierwsze zlecenia jako wirtualna asystentka.
Ola Natejczuk
Wydaje się Wam, że jesteście za starzy na zmianę pracy/zawodu? Iza nie tylko wyprowadzi Was z błędu, ale jeszcze skutecznie doradzi jak to zrobić! Nawet jeśli nie macie bladego pojęcia czym moglibyście się teraz zająć. Też byłam w takiej sytuacji. Nie znosiłam już mojej pracy, czasem miałam ochotę zniknąć, i nie wiedziałam co ja innego mogę w ogóle robić, tragedia! Teraz jestem agentką nieruchomości i mam tytuł Najlepszego Sprzedawcy Roku 2020. Kocham swoją robotę i w tym roku zamierzam jeszcze podkręcić tempo!💪 Przestań się męczyć i narzekać, zadzwoń do Izy i zmień swoje życie. Ja tak zrobiłam. Polecam!
Margot Jaruga
Od lat czułam, że moja praca nie jest tym, co chciałabym robić, ale wciąż nie wiedziałam co mogłabym robić zawodowo. Od lat byłam księgową i tylko na tym się znałam. Myślałam, że to takie moje fanaberie, bo praca dobra, wynagrodzenie dobre, zespół sympatyczny, a ja czuję, że się duszę. I tak od lat. Dopiero Izabela ośmieliła mnie do szukania siebie na nowo. Jestem teraz przeszczęśliwa i uwielbiam moją pracę copywritera! Piszę na tematy, które mnie interesują, sprawia mi to frajdę i jeszcze mi za to płacą 😍 Agencja marketingowa, w której pracuję to świetny zespół pozytywnie zakręconych ludzi, którzy tak jak teraz ja, pracują z pasją. Gdybym usłyszała taką historię jak moja, to bym prawie nie uwierzyła. Warto szukać swojego przeznaczenia i zmieniać!
Justyna Zakrzewka

Zmiana zawodowa to czas pełen obaw, rozterek, szukania porad, poczucia zagubienia i bezradności, które można podsumować krótko – „nie wiem”. 

Jeśli czujesz się zagubiona i nie wiesz, czym się zająć zawodowo, to jesteś w typowej sytuacji, z którą się zmagają miliony osób na całym świecie.

Jesteśmy tak skonstruowani, że lubimy znać odpowiedzi, wiedzieć, mieć plany i jasne kierunki działania. Bez tego jesteśmy zaniepokojeni i zdezorientowani. No i oczywiście czujemy się gorsi od tych, którzy wiedzą. Odczuwamy wstyd, bo przecież to „wstyd nie wiedzieć”. A poza tym to „jakieś fanaberie” – takie słowa słyszą często kobiety, które mają pracę, ale nie czują się w niej szczęśliwe i chcą poszukać nowej. Może też to znasz?

Gdy opowiadam o mojej przemianie zawodowej z menadżera marketingu z 15-letnim doświadczeniem w dużej korporacji na zwykłego rekrutera, a z czasem na doradcę i coacha kariery, często dostaję od Was pytania:

 • „Jak w sobie odkryłaś, że trzeba powiedzieć dość pracy w marketingu i zacząć nową ścieżkę zawodową?”
 • Skąd wiedziałaś, że zmiana branży na HR to jest ta właściwa, nowa ścieżka?”

Nie wiedziałam! Nie ma 100% gwarancji, nie ma cudownej metody ani jedynego skutecznego narzędzia na sprawdzenie, czy będzie OK. 

Nie ma! Zmiana to zawsze ryzyko, że się nie uda, że to nie będzie to. 

Dlatego warto próbować nowych doświadczeń, bo tylko doświadczanie pozwoli nam poczuć, czy TO JEST TO, czy szukać dalej.

Poznaj mnie i moją historię:

Cześć, z tej strony Iza Wołyniec-Sobczak.

Jestem doradcą i coachem kariery. Mam doświadczenie jako rekruter i headhunter.

Jestem również trenerem umiejętności miękkich, trenerem kreatywnego narzędzia coachingowego Points of You® oraz konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC. Od ponad 7 lat moją misją jest wspierać kobiety, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę. Nawet jeśli nie do końca w siebie wierzą, a rynek pracy jest trudny.

Sama też przeszłam drogę zmiany zawodowej. 

7 lat temu, kiedy byłam menadżerem marketingu w dużej korporacji i zarządzałam kilkunastoosobowym zespołem, dopadło mnie wypalenie zawodowe. Zdecydowałam się na zmianę ścieżki zawodowej. Zupełnie nie wiedziałam czym mogłabym się zajmować. Uważałam, że znam się tylko na marketingu, nic szczególnego nie umiem, – a co najgorsze – nie wiem, co innego mogłabym robić. Całą historię zmiany możesz przeczytać TUTAJ

Był to czas, w którym i ja zmierzyłam się z brakiem pewności siebie, poczuciem niedostatecznych kompetencji. Czułam, że nie jestem wystarczająco dobra. Znasz to uczucie? Zaczęłam szukać pomysłu na siebie, próbować nowych rzeczy, inwestować w siebie, w kursy i szkolenia. Zdecydowałam się na proces coachingowy, który pomógł mi znaleźć swoją nową drogę zawodową, a potem sama zrobiłam szkołę coachingu i zdobyłam certyfikat profesjonalnego coacha ICF.

Sama przeszłam przemianę z osoby, która nie umie o sobie dobrze mówić do pewnej siebie, znającej swój potencjał kobiety. Nauczyłam się mówić o swoich sukcesach. Z odwagą sięgam po wartościowe projekty. Dziś wiem, że każda zmiana to proces. Dobre przygotowanie, wsparcie doświadczonej osoby i tych, które są w podobnej sytuacji to fundamenty, na których zbudujesz świadomą ścieżkę rozwoju zawodowego. Bez strachu, ryzyka, stresu.  Więcej o tym, kim jestem i co robię możesz poczytać na mojej stronie TUTAJ

logo_STJ.jpg
logo_SPS.jpg
extended-disc-logo1.png
image3.png

Przez ostatnich 7 lat pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę ponad 250 kobietom indywidualnie, ponad 1000 z pomocą programów online oraz wielu więcej za pomocą szkoleń na żywo. 

Moja praktyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogły im dobrze się przygotować, uwierzyć w siebie i stać się atrakcyjnymi kandydatkami, które znalazły nową pracę. Teraz rozwijają się zawodowo i zarabiają lepsze pieniądze. 

Teraz czas na Ciebie!

Wykorzystaj swój potencjał, odkryj talenty i… nie męcz się w pracy. 

Rób to, co lubisz!

Mam dowody, że to, czego Cię nauczę, po prostu działa.

„Podczas urlopu macierzyńskiego straciłam pracę. Podcięło mi to skrzydła, zaczęłam wątpić w swoje umiejętności… Zaczęłam szukać w internecie wiadomości na temat rozwoju zawodowego kobiet, pomysłu na siebie. Jeszcze wtedy nie wiedziałam, że drzemie we mnie potencjał, a to, że nie przedłużono mi pracy we wcześniejszym miejscu właściwie obróci się na moją korzyść. Trafiłam na webinar Izy. Dziś mogę pochwalić się, że dostałam pracę marzeń z możliwością dalszego rozwoju w firmie, co wcześniej było w mojej głowie czymś nieosiągalnym. Iza dziękuję Ci, że otworzyłaś mi oczy na to, jaki potencjał tkwi we mnie. Ja dziś jestem pewna, że każdy ma potencjał, tylko trzeba go odkryć. Bez Ciebie... cóż, pewnie z czasem znalazłabym pracę, ale pewnie znów coś przeciętnego, poniżej moich kompetencji. Dzięki Iza za to, że pomogłaś mi uwierzyć w siebie.”
Gosia Kielanowicz
„Chciałam podzielić się z tobą moją historią, być może posłuży jako przykład dla niedowiarków. Historia całkiem jak z bajki. Ostanie kilka lat męczyłam się w pracy nauczycielki, czułam, że nie chcę tego robić. Ale rodzina i znajomi dziwili się, o co mi chodzi, przecież dobra praca, dobre wynagrodzenie, mam pozycję, uczniowie mnie lubią. Takie fanaberie kobiety w wieku średnim, tak się czułam. Trafiłam na Ciebie na FB i uwierzyłam, że to ja mam rację. Zaczęłam poszukiwania i zmianę. Z Twoją pomocą jestem już w nowym etapie życia! Dziękuje jeszcze raz, cudownie, że są tacy eksperci jak ty, zawsze łatwiej z czyjąś pomocą skonfrontować się z rzeczywistością.”
Ewelina Zadomska
„Dzień dobry Pani Izo, dziękuję za kurs, który u Pani zakupiłam. Dziękuję za cały poświęcony czas. Informacje, jakie zdobyłam, są bardzo cenne i pomocne. Pracuję cały czas nad wzmocnieniem pewności siebie i odnalezieniem własnej autentyczności. Dzięki pani znalazłam w sobie odwagę na dokonanie zmian w moim życiu.”
Katarzyna Ośmiałowska
„Izabela to coach kariery, który przekonał mnie do siebie, choć mam duży dystans do coachingu jako jakiego. Tutaj nie czuję tej biznesowej otoczki, ale mam kontakt z życzliwą i serdeczną osobą, która ma w sobie chęć niesienia ludziom pomocy…”
Hanna Kowalska
„Zamiast popełniać błędy, wpadać w zasadzki, skorzystaj z bardzo dobrze przygotowanego materiału, który wesprze Cię w Twojej decyzji znalezienia nowych, ciekawych wyzwań zawodowych.”
Renata Nepelska
„Gorąco polecam Izę! Skontaktowałam się z nią, gdy postanowiłam się przebranżowić, a że mam 50 lat, to zajęło mi to dłużej niż się spodziewałam, ale krócej niż się powszechnie uważa. A uważa, że szansę powinnam mieć nikłą, a wraz z kwarantanną zerową. Tego poglądu nie podzielała jednak Iza, czym dodawała mi siły i nadziei.”
Agnieszka Borkowska

Czy Ty też chcesz być w takiej sytuacji?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość – to jest zupełnie możliwe. 

Już zrobiłaś pierwszy krok. Wykonałaś go, decydując się na przeczytanie tej wiadomości i dotarcie do tego miejsca strony.

Co by było, gdybyś mogła dostać najskuteczniejszą wiedzę i wsparcie eksperta i rozpoczęła proces zmiany zawodowej? Może czytasz w internecie różne porady rozwojowe, może słyszysz bez przerwy „bądź szczęśliwa i pewna siebie”. 

Często jednak i tak zostajesz z tym sama i trudno Ci się zmotywować do działania. Ale powiem Ci, że droga od „nie wiem, co chcę robić” do nowej, satysfakcjonującej pracy jest znacznie prostsza niż Ci się wydaje, a ja przeprowadzę Cię po niej krok po kroku.

Czy to oznacza, że znajdę Twój pomysł na siebie? Nie, bo nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty sama, ale pomogę Ci rozpocząć proces zmiany i wesprzeć w poszukiwaniu nowej ścieżki zawodowej.

Ode mnie dostaniesz nie tylko wiedzę merytoryczną, ale mentalne wsparcie i motywację – wszystko w jednym miejscu. Od wielu lat skutecznie wspieram kobiety w rozwoju zawodowym. 

Jaki będzie tego efekt? Twoja sytuacja zmieni się: 

 ✔️ od czuję zagubienie zawodowe” do czuję pewność siebie”

 ✔️ od nie wiem, jakie są moje mocne strony” do znam dobrze swój potencjał zawodowy”

 ✔️ od nic szczególnego nie umiem” do ależ ja jestem świetna!”

 ✔️ od nie wiem co chcę robić” do mam pomysł na siebie”

ZAWODOWA ODNOWA to jedyny taki kurs na rynku, w którym jednocześnie dostajesz:

merytorycznie:

 • skuteczne narzędzia do analizy talentów, potencjału, silnych i słabych stron, wartości
 • testy, ćwiczenia i zadania
 • sprawdzone workbooki do pracy indywidualnej
 • spotkanie na żywo, czyli coaching grupowy

mentalnie:

 • wsparcie doświadczonego doradcy i coacha
 • poczucie pewności, że jesteś na dobrej drodze z „nie wiem” do „wiem”
 • wzmocnienie pewności siebie
 • motywację do pracy nad sobą i do zmiany
 • odwagę do działania
 • wiarę w swoje możliwości
 • przekonanie, że Tobie też się uda

Tylko dzięki połączeniu tych elementów masz pewność, że osiągniesz swój cel.

Iza, to co dokładnie będzie na kursie?

Lekcja 1: ODWAŻ SIĘ I NIE CELUJ ZA NISKO

Wstępna lekcja, która zmotywuje Cię do sięgania po więcej, bo zazwyczaj zaniżamy swoje ambicje, gdy do gry wkracza codzienna rzeczywistość. Odpuszczamy, gdy popełnimy najmniejszy błąd, bo chcemy być idealne. Poddajemy się, gdy pojawiają się trudności, bo obawiamy się, że nie jesteśmy wystarczająco dobre. Prawda jest taka, że jesteśmy wystarczająco dobre! 

Pierwszy krok to przyjąć to do wiadomości i zaakceptować. Drugi krok to działanie, pomimo trudności i przeszkód, aby osiągnąć swój cel. 

Lekcja 2: KIM JESTEM? POZNAJ SIEBIE I ZDEFINIUJ “SUPERMOCE”

Lekcja, w której wykonasz analizę potencjału na bazie ćwiczeń i testów. 

Czeka Cię praca z workbook’iem, w którym daję Ci 7 narzędzi do poznania siebie. 

Otrzymasz specjalne testy, ćwiczenia, narzędzia do sprawdzenia swoich naturalnych talentów, mocnych stron, umiejętności i predyspozycji. Rzeczy, które robimy najlepiej, wydają się nam oczywiste, a przecież to właśnie nasze naturalne talenty i mocne strony. Każdy je posiada, Ty również.

Zdefiniujemy Twoje wartości, talenty, mocne strony, umiejętności, kompetencje i zasoby. Sprawdzisz, nad którymi słabościami warto popracować.

Te informacje pomogą Ci określić, co jest dla Ciebie ważne, co Cię motywuje do działania, nakręca i daje energię, jakie masz naturalne talenty i predyspozycje. Będą bazą dla Lekcji 4, w której poszukasz pomysłów na ich wykorzystanie i znalezienie pomysłu na nowy kierunek zawodowy, nową pracę.

Lekcja 3: JAKIE MAM PRZEKONANIA? ZAMIEŃ PRZEKONANIA NA WSPIERAJĄCE W ZMIANIE ZAWODOWEJ

PRZEKONANIA to reguły, które mają duży wpływ na nasze życie, filtry, przez które postrzegamy świat i siebie samych. 

Przekonania mogą być wspierające, gdy pomagają nam żyć szczęśliwie i osiągać cele, lub ograniczające, gdy blokują nas, odbierając pewność siebie i poczucie wartości (tzw. gremliny szepczące „Tobie to się nie uda”, „nie jesteś wystarczająco dobra”, itp.).

Z przekonaniami nie jest tak łatwo, bo najczęściej nie jesteś ich świadoma. 

W tej lekcji odkryjesz, jakie przekonania, obawy i lęki blokują Cię przed znalezieniem pomysłu na siebie, zmianą pracy, sukcesem i spełnieniem zawodowym.

Poznasz i nauczysz się wykorzystywać schemat, które zamieni blokujące Cię przekonania na wspierające, dzięki którym zbudujesz pewność siebie i rozpoczniesz proces zmiany. 

Lekcja 4: CO CHCĘ ROBIĆ? POMYSŁ NA ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ W PRAKTYCE

W tej lekcji podsumujesz swój potencjał i preferencje zawodowe, dzięki czemu łatwiej będzie Ci znaleźć pomysł na nową drogę zawodową. Dostaniesz sprawdzone metody na poszukiwanie pomysłu na siebie. Pokażę Ci, jak sprawdzić, czy jest to właściwa droga.

Wiedząc kim jesteś, jakie masz wartości i talenty, co Cię kręci i ekscytuje (z Lekcji 2), spojrzysz na siebie i na rynek pracy z nowej perspektywy. Jeśli do tej pory przeglądając ogłoszenia, najczęściej myślałaś „to nie dla mnie” albo ”nie nadaję się do tego”, zmienisz nastawienie i zaczniesz rozważać opcje, o których wcześniej nie miałaś odwagi myśleć. Dostrzeżesz dla siebie nowe możliwości.

SPOTKANIE NA ŻYWO [Pakiet premium]

Spotkanie na Zoom, COACHING GRUPOWY 

1,5-godzinne spotkanie, na którym wraz z moim gościem specjalnym Agnieszką Marlińską (poznaj Agnieszkę tutaj), przeprowadzimy ćwiczenia coachingowe, które przybliżą Cię do celu, jakim jest nowy pomysł na ścieżkę zawodową.

Efektem „ubocznym” poznania siebie (Lekcja 2) i swoich przekonań (lekcja3), jest POCZUCIE WARTOŚCI i wynikająca z niego PEWNOŚĆ SIEBIE, która jest niezbędnym czynnikiem w zmianie zawodowej. Gdy czujesz się osobą wartościową (poczucie płynące z wewnątrz Ciebie), automatycznie stajesz się kobietą pewną siebie (odczucie, jakie mają Twoi odbiorcy – to jest zewnętrzny efekt, który widać, słychać i czuć). Z tym kursem odkryjesz swój potencjał, przewagi i talenty, zaczniesz pracować nad słabymi stronami. Pozbędziesz się przekonań, które blokują rozwój Twojej kariery zawodowej.

DZIĘKI WSPÓŁPRACY ZE MNĄ I WSPARCIU GRUPY ZYSKASZ:

POZNASZ SWOJE MOCNE STRONY

Jeśli teraz nic nie przychodzi Ci do głowy, gdy próbujesz znaleźć swoje mocne strony, to z pewnością po tym kursie nie będziesz już miała takiego problemu. Otrzymasz i wykorzystasz narzędzia, które pozwolą Ci określić Twoje umiejętności, kompetencje i predyspozycje zawodowe. Odkryjesz też swoje naturalne talenty, bo – uwierz mi! – też je posiadasz!

WZMOCNISZ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Przestaniesz czuć lęk przed znalezieniem pomysłu na siebie. Czy słowa „nie jestem wystarczająco dobra” brzmią znajomo? Nie będziesz ich więcej sobie powtarzać, bo zamienisz blokujące Cię przekonania na takie, które dadzą Ci napęd do działania. Uświadomisz sobie, jakie obawy i lęki blokują Cię przed nową pracą i sukcesem zawodowym. Koniec z sabotowaniem własnego poczucia wartości!

ODKRYJESZ NA NOWO RYNEK PRACY

Świadoma swoich zalet, pewna siebie, z przekonaniem o własnej wartości otworzysz się na nowe możliwości. Zaczniesz szukać pracy pasującej do Twojej osobowości, w takich obszarach, które przyniosą Ci satysfakcję i poczucie spełnienia. Uświadomisz sobie, że nie jesteś skazana na pracę, którą wykonujesz teraz. Wyliczono, że przepracowujemy średnio 90 000 godzin w ciągu życia. Zadbasz o to, by pozostałe były wartościowe i dawały Ci pełną satysfakcję. 

DOSTANIESZ KOPA DO DZIAŁANIA I MOTYWACJĘ

Jestem do Twojej dyspozycji w na grupie, odpowiadam na wszystkie pytania,
podpowiadam rozwiązania, publikuję treści motywujące do działania, jestem
wsparciem merytorycznym i mentalnym…
I daję kopa do działania.

CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ W RAMACH KURSU:

PLATFORMA SZKOLENIOWA

Dostęp do platformy szkoleniowej od dnia zakupu kursu na 12 miesięcy, z całą wiedzą, jakiej potrzebujesz, aby rozpocząć zawodową odnowę. Wartość 370 zł

Różnorodność formatów treści

Lekcje w formie nagrań wideo, workbooków, plików PDF, do pracy on-line oraz z możliwością pobrania i wydrukowania. Wartość 600 zł

DOSTĘP ONLINE - 24/7

Wszystkie materiały dostępne na platformie on-line 24/dobę. Do szkolenia możesz zalogować się w każdym momencie i na bieżąco korzystać z wiedzy w nim zawartej.

Materiały dodatkowe

Ćwiczenia, testy, linki do wartościowych materiałów, z którymi wprowadzisz wiedzę w życie i dokonasz zmiany w sobie. Wartość 400 zł

GRUPA WSPARCIA

Przynależność do zamkniętej grupy na Facebooku na 6 tygodni, w której masz codzienne wsparcie moje i uczestniczek. Możesz zapytać o cokolwiek potrzebujesz, a ja jestem do Twojej dyspozycji i na bieżąco odpowiadam na pytania, podpowiadam rozwiązania, publikuję treści motywujące do działania, jestem wsparciem merytorycznym i mentalnym. Wartość 600 zł

MOTYWACJĘ I ODWAGĘ DO DZIAŁANIA

Czasem nawet najlepsze ćwiczenia, testy i PDF-y nie wystarczą, jeśli obok nie będziesz miała kogoś, kto zdopinguje Cię do działania i da pozytywnego kopniaka, gdy zaczniesz wątpić. Nie zostaniesz z tym wszystkim sama – przekonasz się, jaka siła kryje się w grupie! Wartość - bezcenne 😉

SPOTKANIE NA ŻYWO ON-LINE [pakiet Premium i VIP] COACHING GRUPOWY

1,5-godzinne spotkanie, na którym wraz z moim gościem specjalnym Agnieszką Marlińską, przeprowadzimy ćwiczenia coachingowe, które przybliżą Cię do celu, jakim jest nowy pomysł na ścieżkę zawodową. Wartość 500 zł

BONUS

Dostęp do nagrania webinaru „Rozmawiaj o wynagrodzeniu z pewnością siebie i bez stresu”.

INDYWIDUALNY AUDYT CV [pakiet VIP]

Wysyłasz do mnie mailem CV, otrzymujesz zwrotnie informacje tj. ocenę merytoryczną oraz wizualną dokumentu: co zmienić, jak zmienić, co usunąć, co dodać. Wartość 250 zł

ŁĄCZNA WARTOŚĆ PROGRAMU 2 720 zł

TERAZ TEN KURS MOŻESZ MIEĆ ZA:

1970 zł

267 zł

STANDARD

2470zł

367 zł

PREMIUM

2 720 zł

467 zł

VIP

* 1,5-godzinne spotkanie, na którym wraz z moim gościem specjalnym Agnieszką Marlińską (poznaj Agnieszkę tutaj), przeprowadzimy ćwiczenia coachingowe, które przybliżą Cię do celu, jakim jest nowy pomysł na ścieżkę zawodową.

** wysyłasz do mnie mailem CV, otrzymujesz zwrotnie informacje tj. ocenę merytoryczną oraz wizualną dokumentu: co zmienić, jak zmienić, co usunąć, co dodać + moja ocena z punktu widzenia rekrutera – kim jesteś zawodowo.

MOJA GWARANCJA – TWOJA PEWNOŚĆ

Myślę, że Twoja intuicja podpowiada – tak, tego mi trzeba. Ale Twój mózg może się bronić – poczekaj, tu jest bezpiecznie… może sami coś wymyślimy, coś wykombinujemy…

Rozumiem, że boisz się ryzyka i nie chcesz kupować kota w worku. Jeżeli masz dość sytuacji, w której się znajdujesz i chciałabyś ruszyć z miejsca, może po prostu zacznij od sprawdzenia, co dla Ciebie mam.

Wykup kurs, a ja dam Ci aż 30 dni na to, byś zajrzała we wszystkie jego zakamarki – nagrania, pliki, dostęp do grupy na Facebooku i komplet materiałów. Zacznij korzystać i przekonaj się, czy kurs wpłynie pozytywnie na Twoją przyszłość, czy jednak dasz sobie radę sama.

Całe ryzyko biorę na siebie. Jeśli stwierdzisz, że wiedza, którą się dzielę, nie będzie miała wpływu na Twój rozwój zawodowy, daj mi znać na adres:

izabela@wolyniecsobczak.com, a ja zwrócę Ci całą kwotę.

To jak, jesteśmy umówione?

✔️ DLA KOGO JEST TEN KURS:

✔️ Dla kobiet, które nie chcą już dłużej zajmować się pracą niedającą im satysfakcji i spełnienia zawodowego.

✔️ Dla kobiet, które zamierzają wziąć sprawy w swoje ręce, odkryć swoje mocne strony, talenty i potencjał po to, by znaleźć pracę dopasowaną do siebie.

✔️ Dla kobiet, które pragną poznać odpowiedź na pytanie: „Co chciałabym robić?” i są gotowe na proces, jakim jest zmiana.

✔️ Dla kobiet, które potrzebują wzmocnić swoje poczucie wartości i pewność siebie, bo mają dość lęków i obaw przed poszukiwaniem nowej pracy.

✔️ Dla kobiet, które wiedzą, że bez wsparcia same sobie nie poradzą, bo brakuje im odwagi, motywacji i wiary w siebie.

✖️ DLA KOGO NIE JEST TEN KURS:

✖️ Dla kobiet, które spodziewają się wróżenia z fusów, szklanej kuli lub magicznej różdżki, która wyczaruje im nowy pomysł na siebie.

✖️ Dla kobiet, które oczekują, że znajdę im pomysł na siebie i pasję. Ty sama wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie dobre, a ja daję Ci wsparcie i narzędzia, którymi możesz to odkryć.

✖️ Dla kobiet, które oczekują 100% gwarancji, że to, co wybiorą dla siebie jest tym jednym, jedynym powołaniem na całe życie. To tak nie działa. Wszystko się zmienia, my sami, nasze potrzeby i oczekiwania, czasem coś innego zaczyna nas kręcić. Zmieniają się też zawody, dlatego np. za 10 lat możesz znaleźć dla siebie coś, co pojawi się na rynku pracy, a czego dzisiaj nie ma w planach nawet najlepszych analityków trendów rynkowych.

✖️ Dla kobiet, które niby chcą coś zmienić, ale nic w tym kierunku nie robią, tylko marudzą „nie wiem, co mam robić”.

✖️ Dla kobiet, które nie mają czasu i oczekują efektów natychmiast bez wkładania pracy w tę zmianę.

Jeśli jednak jesteś gotowa podjąć wysiłek, aby znaleźć pomysł na siebie i osiągnąć zadowolenie zawodowe, z radością powitam Cię w gronie uczestniczek kursu! To wiedza, która zmieni Twoje życie, nie tylko zawodowe.

Zaczynamy już 9 czerwca!

TERAZ JEST NAJLEPSZY MOMENT, ABY PODJĄĆ ROZSĄDNĄ DECYZJĘ I DOŁĄCZYĆ DO GRONA UCZESTNICZEK KURSU

Dlaczego? Wiosna to najlepszy czas na rozwój i zmianę! 

Wahasz się? Rozumiem to. Działanie wymaga odwagi. Ale pomyśl chwilę… czy tkwienie w miejscu, w którym jesteś, przybliży Cię do zadowolenia w życiu?

Twoja sytuacja jest specyficzna – może boisz się rzucić obecną, frustrującą pracę i wyruszyć w nieznane. A może chciałabyś robić coś innego, ale myślisz, że już za późno na zmiany.

Zastanów się jednak, w jakiej będziesz sytuacji za rok, dwa, pięć lat, jeśli nie zrobisz nic. Wypalenie zawodowe? Smutek, że innym się udaje, a Ty wciąż tkwisz w miejscu? Zamiast tego wyobraź sobie, że wstajesz codziennie rano z poczuciem, że Twoja praca ma sens, a Ty pracujesz w zgodzie ze sobą i lekkością.

Nie ma lepszego czasu – czasu, w którym wiedza i wsparcie, które oferuję, przydałyby Ci się bardziej, jeśli naprawdę chcesz znaleźć nową ścieżkę zawodową.

Gotowa na to, by stać się najlepszą wersją siebie? Świetnie się składa! Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, nie zwlekaj z decyzją.

✔️ Wiem, że decydując się na zdobycie wiedzy, którą mi proponujesz, rozpoczynam proces zmiany zawodowej.
✔️ Rozumiem, że najszybsze efekty uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na szkoleniu.
✔️ Wiem, że spotkanie na żywo na grupowej sesji coachingowej daje motywację do działania, a codzienne wsparcie grupowe mobilizuje. Mogę zadać każde pytanie. Nie zostaję z tym wszystkim sama.
✔️ Wiem, że dostaję 30-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać wiedzę, której nauczę się na szkoleniu.

JESZCZE WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

A może masz dodatkowe pytania dotyczące kursu? Przed Tobą jeszcze więcej informacji:

Dostęp do szkoleń uzyskujesz w dniu zakupu na 12 miesięcy. Wsparcie na grupie na Facebooku, gdzie codziennie możesz mnie pytać o cokolwiek potrzebujesz, uzyskujesz w dniu zakupu na 6 tygodni. Oczywiście możesz zrealizować kurs w dużo krótszym czasie i szybko zobaczyć wyniki.

Zależy mi, aby szkolenie było dostępne dla każdego.

Nie jestem w stanie osobiście wesprzeć tylu kobiet, ilu mogę pomóc za pomocą szkolenia. W tej wersji jest ono też korzystniejsze cenowo.

Przez lata doświadczenia w pracy rekrutera jak i coacha kariery wypracowałam proces, którego mogę nauczyć Cię za pomocą kursu online. To wygodne i łatwo dostępne rozwiązanie, bo mogę przekazać Ci wiedzę, wartą kilka tysięcy złotych w prywatnych konsultacjach, za małą część tej ceny.

Masz moje wsparcie na tajnej grupie na Facebooku. W każdej chwili możesz zadać na grupie pytanie, a ja na bieżąco staram się odpowiadać (odpowiadam w ciągu 24 h, od poniedziałku do piątku, oprócz świąt). Masz na to 6 tygodni, tyle trwa dostęp do grupy. Dostęp do kursu na platformie trwa 12 miesięcy.

Rozumiem Twoje obiekcje, pewnie nie znamy się jeszcze osobiście. Mimo to wiem, że mogę Cię wesprzeć, jeśli Ty sama zechcesz sobie pomóc.

Widzisz tu wiele opinii moich klientek. Są to kobiety, które dzięki współpracy ze mną na kursach znalazły lepszą pracę.

Przedstawiłam siebie – jestem praktykiem i przekazuję wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia, a nie zdobytą w internecie.

Jednak wiem, że to tylko słowa na stronie internetowej. Dlatego oferuję gwarancję satysfakcji – jeśli wykupisz kurs i w ciągu 30 dni stwierdzisz, że on Ci nie pomoże, oddam Ci pieniądze. Zależy mi, aby pomagać kobietom, które chcą aktywnie zarządzać swoją karierą, nie chcę mieć niezadowolonych klientek. To znaczy, że możesz zobaczyć, co to jest, nie ponosząc ryzyka.

Jeśli stoisz przed wyzwaniem, jakim jest szukanie nowego  pomysłu na pracę i nie wiesz, jak to zrobić, to gwarantuję Ci osobiście, że wiedza z tego kursu przyniesie Ci wyniki. To są same sprawdzone sposoby, które pomogły już wielu kobietom.

Rozumiem jednak Twoją obawę i dlatego oferuję 30-dniową gwarancję na kurs – kup, przejrzyj materiały i jeśli to nie jest to, czego szukasz, napisz do mnie – zwrócę Ci pieniądze.

Dostęp do kursu na platformie jest na 12 miesięcy. Dodatkowo przez pierwsze 6 tygodni masz grupę wsparcia w zamkniętej grupie Facebook, z której możesz korzystać , gdy potrzebujesz.

Planuję kolejne edycje, ale nie mogę Ci w tej chwili obiecać kiedy. Osobiście uważam, że nie ma na co czekać, nawet jeśli nie szukasz pracy już teraz, to lepiej się przygotować wcześniej na moment, kiedy będziesz na to gotowa.

Tak, dokonując zakupu, zaznacz opcję „chcę fakturę VAT” i wypełnij dane swojej firmy. Faktura zostanie automatycznie wystawiona i przesłana na Twoje konto.

Jeśli masz inne pytania, pisz do mnie tutaj >>>izabela@wolyniecsobczak.com<<< Zaczynamy 9 czerwca!

Serdecznie pozdrawiam
Iza Wołyniec-Sobczak

Przewiń do góry